Film Steve Jobs už je natočený a pomaly, ale isto sa začne dostávať aj do našich kín. Premiéru má naplánovanú 12.11 a my už sa nevieme dočkať na to, ako uvidíme Steva Jobsa ako šéfa v súčasnosti najhodnotnejšej spoločnosti sveta. Cesta tohto filmu však nebola úplne jednoduchá. Steva mal zo začiatku stvárniť Christian Bale a neskôr Leonardo DiCaprio, ale tí od toho odstúpili. Dnes už vieme prečo.

The Hollywood Reporter prišiel s novou správou!

Zo začiatku sme si mysleli, že odstúpenie dvoch vyššie spomenutých hercov malo dôvod, ktorý môžme taktiež nachádzať v Hollywoode. Jednoducho mohli mať dôležitejšiu rolu v nejakom inom snímku, poprípade sa na danú rolu úplne tak necítili (tak sa vlastne nakoniec vyjadril aj Christian Bale). To však vôbec nebola pravda a vďaka The Hollywood Reporter dnes poznáme pravdu, ktorá nás trošku zaskočila, ale neprekvapila.

- Reklama -

Už sme ti priniesli článok o tom, že Jobsova manželka, Laurene Powell Jobs nebola úplne spokojná s oficiálnou biografiou svojho zosnulého manžela a keďže nový film je natočený práve na jej základoch, Laurene nechcela, aby sa do kín dostalo niečo, čo úplne nie je pravda. Keďže bola ale “moc malá ryba” a nedokázala režiséra odhovoriť od toho, aby snímok dokončil, rozhodla sa kontaktovať dvoch vyššie spomínaných hercov, aby sa role vzdali. Nevieme presne, čo Laurene hercom povedala, ale zjavne to zafungovalo, nakoľko obaja odstúpili. Nevieme, či kontaktovala aj herca, ktorý nakoniec Jobsa stvárnil, Michaela Fassbendera, no ak aj áno, ten sa svojej role nevzdal a Jobsa stvárnil, za čo mu samozrejme ďakujeme, keďže sa na nového filmu nevieme dočkať! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.