Mnoho ľudí podceňuje bezpečnosť svojej nehnuteľnosti, ktorú si môžu poistiť aspoň malou inteligentnou kamerou, ktorá ponúka plno zaujímavých funkcií. Xiaomi Imilab EC5 sa predáva za rekordne nízku cenu a ponúka špičkové funkcie, ktoré budete milovať. Samozrejmosťou je ovládanie cez aplikáciu, ktorá je kompatibilná s operačným systémom iOS aj Android.

Xiaomi Imilab EC5 natáča všetok obsah v HDR a 2K rozlíšení, čo je výrazný rozdiel oproti rozlíšeniu 1080p, ktoré majú k dispozícii konkurenti. Samozrejmosťou je možnosť fotenia v 3 Mpx rozlíšení a tiež otáčania kamery v horizontálnom smere o 350° a vertikálnom smere o 100°. Dá sa teda povedať, že tejto kamere žiadna podozrivá osoba, alebo činnosť neunikne, nakoľko pre ňu skoro neexistuje mŕtvy uhol. Veľkou výhodou je aj nočné videnie, či odosielanie notifikácií v prípade podozrivých javov priamo na vás smartfón.

Bežná cena tejto kamery štartuje na úrovni iba 99 €, avšak vy ju môžete získať ešte lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sa Xiaomi Imilab EC5 predáva od 68 €, vďaka čomu na zariadení slušne ušetríte. Keď si vezmete, že vám dokáže zachrániť majetok za desiatky tisíc, skutočne to nie je veľká investícia.

Kamera je pripojená na internet, má sirénu a tiež vám v tme posvieti na cestu 

Medzi ďalšie prvky výbavy inteligentnej kamery Xiaomi Imilab EC5 patrí aj zabudovaná siréna s celkovou intenzitou až 100 dB. Ak sa teda okolo vášho domu, alebo pozemku budú pohybovať cudzie osoby, týmto jednoduchým spôsobom ich dokáže vyplašiť a zároveň upútať pozornosť vašich susedov.

Okrem iného tiež Xiaomi Imilab EC5 funguje aj, ako fotobunka, nakoľko je v nej zabudované silné svetlo. Vo chvíli, keď snímač spozoruje niečo nezvyčajné, pre istotu si na to posvieti. Hodiť sa to, ale môže aj vtedy, keď budete kráčať okolo svojho domu v tme a nebudete mať po ruke žiadne svetlo.

Samozrejmosťou je potom konektivita cez Wi-Fi, alebo dokonca prostredníctvom LAN siete, čo môže byť ešte spoľahlivejšie. Aby toho nebolo málo, kamera obsahuje aj slot na 256 GB MicroSD kartu. Oveľa pohodlnejšie však bude pozorovať záznamy z cloudového úložiska, kam sa vám môžu automaticky odosielať.

Xiaomi Imilab EC5 sa samozrejme nebojí ani vody, nakoľko je kamera vybavená normou IP66. Ak vám teda na ňu trochu nakvapká počas silného dažďu, môžete mať istotu, že sa jej vôbec nič nestane. Ak vás teda táto dostupná kamera zaujala, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať za rekordne nízku cenu. A to sa oplatí.

Prečítajte si tiež  Vývojári testujú Apple Vision Pro. Aké sú ich reakcie?

Upozornenie: Ceny sa môžu v priebehu času zmeniť v závislosti od aktuálnych ponúk predajcov. 

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -