Ak hľadáte dobrý iPhone, ktorý vám vydrží roky, dnes vám ukážeme zariadenie, ktorého nákup sa z nášho pohľadu oplatí. Aj keď iPhone 12 dávno nie je novinkou, po technickej stránke sa o ňom ešte stále nedá povedať, že by bol zastaralý. Má výkonný procesor A14 Bionic, ktorý je len o generáciu starší ako čip A15 Bionic v iPhone 14 a zároveň má špičkové kamery, dlhú výdrž batérie či OLED displej s nádherným zobrazením.

Ak si nechcete kupovať poslednú generáciu zariadenia, ktorej cena sa dokáže vyšplhať do astronomických výšin, práve iPhone 12 môže byť rozumnou voľbou v pomere cena / výkon / protihodnota. Tento model je už totiž vybavený super-rýchlym 5G pripojením, MagSafe konektorom či zvýšenou ochranou displeja Ceramic Shield. Nájdete tu skrátka všetko, čo budete počas svojho všedného dňa potrebovať. No a cena? Tá je taktiež vynikajúca.

Zatiaľ čo spoločnosť Apple predáva toto zariadenie u autorizovaných predajcov po 60 € zľave za cca 739 €, vy ho môžete získať výrazne lacnejšie. iPhone 12 so 6,1″ displejom sa dá totiž na Slovenskú kúpiť už od 601 €, čo si overíte po kliknutí na tento odkaz. Ide o absolútne vynikajúcu ponuku, ktorú by bola škoda nevyužiť.

Je nutné zmieniť, že aj keď iPhone 12 nie je najnovší, tento model bude mať ešte relatívne dlhú životnosť. Najnovšie softvérové aktualizácie bude dostávať minimálne tri roky, vďaka čomu sa bude neustále vylepšovať. Práve pre tento prístup máme spoločnosť Apple tak moc radi.

iPhone 12 cena
Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen (úprava redakcie)

A ak sa teraz pýtate, prečo si myslíme, že sa iPhone 12 za túto cenu tak veľmi oplatí, odpoveď je prostá. Ak si ho totiž porovnáme s generačne starším iPhonom 11, ktorého najnižšie ponuky začínajú na úrovni 450 € , nástupca je prakticky v každom smere lepší. Má oveľa kvalitnejší OLED displej (namiesto LCD) s vysokým rozlíšením, lepšiu výdrž batérie na jedno nabitie, podporou 5G pripojenia (namiesto 4G) atď.

Za nás je teda iPhone 12 stále veľmi atraktívna voľba a špeciálne to platí v situácii, kedy ho viete kúpiť už od 601 €. Ide totiž o zariadenie, ktoré bude mať ešte veľmi dlho čo ponúknuť a bežnému spotrebiteľovi bude dokonalo stačiť.

Článok bol aktualizovaný o nové ceny*

Nezabudnite na obal od Loopi 

Zdroj: Loopi

A keď už si budete kupovať nový iPhone 12 mini alebo iPhone 12, nezabudnite, že na internetovej stránke Loopi nájdete pre obe zariadenia príslušenstvo v špičkovej kvalite.

Prečítajte si tiež  S iOS 17.2 budú Apple Mapy oveľa presnejšie: Pomôže táto nová funkcia, ktorú si môžete zapnúť aj vy

Spomeňme napríklad tento silikónový obal s plastovou výstuhou, vnútornou semišovou výstelkou, podporou MagSafe a tiež animácie len za 24,99 € alebo čistý transparentný obal, ktorého zadná plastová časť nezožltne, len za 14,99 €.

Ak chcete podporu MagSafe a transparentný obal v jednom aj takáto možnosť existuje. Jej cena je 19,99 €. Najlacnejším produktom v ponuke je potom Loopi Eco Case vyrobený z pšeničnej slamy. Len za 12,99 € ho môžete mať doma a keď ho prestanete používať, sám sa rozloží v komposte. Je to dostupné a veľmi ekologické riešenie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -