Apple sa v súčasnosti venuje beta testovaniu systému iOS 17.2, ktorý predstavuje druhú väčšiu aktualizáciu operačného systému iOS 17. Ten bol uvedený pre všetkých používateľov v septembri, no niekoľko kľúčových funkcií bude prichádzať do systému vo forme dodatkových updatov.

V aktualizácii nájdeme množstvo noviniek a zmien, medzi ktoré patrí napríklad nová aplikácia Denník, možnosť nahrávania priestorových videí cez iPhone 15 Pro pre headset Apple Vision Pro, alebo novú funkciu prekladu pre tlačidlo Action Button.

Apple tiež chystá vylepšenie pre niektoré existujúce funkcie a služby, ako napríklad pridávanie možnosti spolupráce na playlistoch pre členov Apple Music, zabezpečenie iMessage overením kontaktného kľúča, alebo nové widgety pre apky Počasie a Hodiny .

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

iOS 17.2 je v beta testovaní už takmer mesiac a jeho vydanie sa predpokladá na začiatku decembra, ale Apple zatiaľ neurčil presný dátum. Na základe našich výpočtov však predpokladáme, že by to mohlo byť medzi 4 – 6. decembrom.

Je však možné, že ešte pred jeho príchodom sa dočkáme jednej aktualizácie, ktorá sa postará o niekoľko bug fixov a opráv, na ktoré testeri prišli v posledných týždňoch. Konkrétne by mala niesť označenie iOS 17.1.2

Ak teda máte so zariadením akékoľvek problémy, musíte zostať trpezliví. Spoločnosť Apple intenzívne pracuje na tom, aby ich čo najrýchlejšie odstránila.

Loopi
REKLAMA

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple vydal iOS 17 v šiestej beta verzii. Nainštalovať si ju už môže každý
Môže ťa zaujímať
- Reklama -