Aj keď sú Apple Watch super, nie každý si môže dovoliť takto drahé hodinky a povedzme si na rovinu, že väčšina z nás to ani nepotrebuje. Presne preto vám dnes ukážeme Amazfit GTR 4, ktoré sú na Slovensku populárne a po zľave ich získate za fantastickú cenu. Dajú sa spárovať s iOS aj Android zariadeniami a majú krásny dizajn.

Amazfit GTR 4 prichádzajú s okrúhlym displejom s vysokým rozlíšením a zobrazovacou technológiou AMOLED. Rovnako podporujú funkciu Always-on, vďaka ktorej ich displej nikdy nezhasína. Hodinky sú samozrejme vybavené niekoľkými senzormi či snímačmi, ktoré na vás budú neustále dozerať a ich telo je hliníkové, vďaka čomu pôsobia hodnotným dojmom.

V tejto súvislosti sa hodí spomenúť cena Amazfit GTR 4, ktoré sa štandardne predávajú za 230 €. To je adekvátne v porovnaní s tým, čo všetko majú k dispozícii, avšak po kliknutí na tento odkaz ich kúpite od 174 €, čo je vynikajúca ponuka. V rámci zľavy ušetríte viac, ako 50 € a to je v tejto cenovej kategórii viac ako slušné.

Zdroj: Bikeradar

Medzi hlavné funkcie Amazfit GTR 4 patria krokomer, oxymeter, meranie srdcového tepu, barometer či monitorovanie spánkovej aktivity. Vďaka tomu sú vhodné na šport, ale aj na bežné sledovanie vašich zdravotných funkcií.

Amazfit GTR 4 vydržia viac ako týždeň na jedno nabitie

To, čo je na týchto hodinkách absolútne vynikajúce je ich výdrž batérie. Amazfit GTR 4 zvládnu podľa výrobcu až 14 dní na jedno nabitie. Ako asi tušíte, tento údaj je mierne prestrelený a preto v praxi hovoríme skôr o 7 – 10 dňovej výdrži pri štandardnom nosení.

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / Tech4All

Ak sa navyše chystáte hodinky používať intenzívnejšie a budete mať aktivované aj všetky ich funkcie, reálnejšia je skôr 4 – 5 dňová výdrž na jedno nabitie. V oboch prípadoch však ide o skvelú hodnotu, ktorej sa nevyrovnajú ani také Apple Watch Ultra.

Na záver už iba spomenieme, že najbližším konkurentom ku Amazfit GTR 4 z rodiny jablkových hodiniek je model Apple Watch SE 2. generácie, ktorý nemá EKG, Always-on displej a na jedno nabitie zvláda 18 hodín (v praxi 1 – 2 dni). Samozrejme, tieto hodinky majú iné výhody, medzi ktoré by sme mohli zaradiť perfektnú kompatibilitu s iOS zariadeniami. Na druhej strane, odradiť vás môže vyššia cena.

Apple Watch SE 2. generácie sa štandardne predávajú za 329 € a po kliknutí na tento odkaz ich kúpite od 299 €. To je stále skoro dvojnásobne viac, než zaplatíte za Amazfit GTR 4. A tu už sa oplatí rozmýšľať nad alternatívou.

Prečítajte si tiež  Zakrivený monitor Dell Alienware 34″ je o stovky eur lacnejší
Apple Watch s remienkom z Apple Watch Ultra
Zdroj: Unsplash / Ricardo Resende

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -