Aj keď bol iPhone 12 mini uvedený na trh už dávnejšie, jednoznačne nejde o hardvér, ktorý by patril do starého železa. Tento model ponúka moderný dizajn, výkonný 5 nm procesor A14 Bionic, dva kvalitné fotoaparáty a 5,4″ displej s vysokým rozlíšením. Problém je ale v tom, že tento model sa už nevyrába. Ak ho teda chcete kúpiť za skvelú cenu, mali by ste sa poponáhľať. Skladové zásoby sa míňajú a najlepšie ponuky zobrazíte kliknutím na tento odkaz.

Aby sme si ešte niečo povedali o zariadení, iPhone 12 mini bol pokusom spoločnosti Apple o predstavenie menšieho a kompaktnejšieho smartfónu. Hoci nesie označenie „mini“, v skutočnosti je jeho hardvér rovnaký, ako pri väčšej verzii iPhone 12 so 6,1″ displejom, ktorá sa predáva od 650 € za základnú 64 GB verziu.

Znamená to teda, že počítať môžete aj s podporou 5G pripojenia, MagSafe konektorom či špičkovou ochranou displeja Ceramic Shield, ktorá zabráni jeho rozbitiu. Najlacnejší iPhone 12 mini dnes na Slovensku kúpite od 585 €, čo je absolútne vynikajúca cena. A ak by vám náhodou základné úložisko nestačilo, za väčšiu 128 GB verziu zaplatíte iba o 45 € viac, rovných 620 €. iPhone 12 mini nájdete za najlepšie ceny na Slovensku tu.

Len pre porovnanie, spoločnosť Apple predáva iPhone SE 3. generácie s procesorom A15 Bionic a podporou 5G pripojenia od 519 €. Aj keď je teda iPhone 12 mini drahší, určite ide o lepšiu voľbu. Najnižšie ceny za iPhone SE 3. generácie nájdete tu.

Koľko stojí iPhone 12 mini v jednotlivých verziách? 

  • iPhone 12 mini (64 GB) od 585 €
  • iPhone 12 mini (128 GB) od 620 €
  • iPhone 12 mini (256 GB) od 715 €

Nezabudnite na obal od Loopi

Loopi Transparent Case
Zdroj: Loopi

A keď už si budete kupovať nový iPhone 12 mini, nezabudnite, že na internetovej stránke Loopi nájdete pre obe zariadenia príslušenstvo v špičkovej kvalite.

Spomeňme napríklad tento silikónový obal s plastovou výstuhou, vnútornou semišovou výstelkou, podporou MagSafe a tiež animáciou len za 24,99 € alebo čistý transparentný obal, ktorého zadná plastová časť nezožltne, len za 14,99 €. Ak chcete podporu MagSafe a transparentný obal v jednom aj takáto možnosť existuje. Jej cena je 19,99 €.

Najlacnejším produktom v ponuke je potom Loopi Eco Case vyrobený z pšeničnej slamy. Len za 12,99 € ho môžete mať doma a keď ho prestanete používať, sám sa rozloží v komposte. Je to dostupné a veľmi ekologické riešenie.

Prečítajte si tiež  Apple natočilo video o životnom prostredí!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -