Veľké párty reproduktory dnes môžu byť lacnejšie ako drobné bezdrôtové slúchadlá. Existujúcim dôkazom je aj vynikajúci LAMAX PartyBoomBox300, ktorý sa postará o skvelú zábavu, či už ho vezmete na chatu, grilovačku alebo kdekoľvek inde. Reproduktor vydrží na jedno nabitie až 16 hodín vďaka vstavanému akumulátoru a neublíži mu ani striekajúca voda, ktorá sa ku nemu môže dostať napríklad z bazéna. Spĺňa totiž normu IP54.

LAMAX PartyBoomBox300 je navrhnutý tak, aby sa ku nemu mohol používateľ pripojiť či už cez kábel alebo Bluetooth 5.0. Jeho konštruktéri navyše mysleli na kompaktnosť, vďaka čomu sa dá reproduktor ľahko prenášať z miesta na miesto. Je to skrátka vynikajúci spoločník ku každej udalosti. No a cena? Tá je absolútne perfektná. Mnohí si myslia, že podobné zariadenia stoja stovky eur. Nie je to však pravda. V rámci najvýhodnejšej ponuky na Slovensku kúpite LAMAX PartyBoomBox300 už za 100,7 €. Oproti iným predajcom ušetríte pár desiatok eur a za pomerne rozumnú cenu získate skutočne kvalitné zariadenie.

LAMAX PartyBoomBox300
LAMAX PartyBoomBox300

Výkon reproduktoru LAMAX PartyBoomBox300 je až 300 W, čo sa dá vydedukovať aj z jeho názvu. Práve vďaka tomu dokáže ozvučiť veľký interiér ale aj exteriér. Pozor si treba dávať snáď iba na susedov, ktorým môže hlasná muzika prekážať.

Aby toho nebolo málo, s funkciou TWS zvládnete zapojiť dva reproduktory LAMAX PartyBoomBox300 do seba, vďaka čomu znásobíte výkon celej zostavy. Keďže sme však tento reproduktor počuli hrať na plný výkon, môžeme potvrdiť, že vám na začiatok bohato postačí aj jeden kus.

LAMAX PartyBoomBox300 má LED osvetlenie aj rádio 

LAMAX PartyBoomBox300 ponúka budúcim majiteľom aj zábavné LED osvetlenie, ktoré vytvorí originálnu audiovizuálnu show. A ak už budete mať dosť svojich vlastných playlistov, aktivovať si môžete aj režim FM rádia, v ktorom si naladíte presne takú stanicu, aká vám najviac vyhovuje. LAMAX PartyBoomBox300 kúpite po kliknutí na tento odkaz za najnižšiu cenu u týchto predajcov. Tak na čo ešte čakáte?

LAMAX PartyBoomBox300
LAMAX PartyBoomBox300

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods Pro 2 sú v zľave za fantastickú cenu. Lepšie slúchadlá budete hľadať ťažko
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
PREHĽAD RECENZIE
Diazjn
Audio
Odolnosť
Technológie
Cena
ZDROJSvetApple - článok obsahuje affiliate linky, z ktorých máme províziu
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.
lamax-partyboombox300-je-v-zlave-extremne-vykonny-reproduktor-kupite-za-neuveritelne-nizku-cenuLAMAX PartyBoomBox300 je dostupný extrémne výkonný reproduktor, ktorý ozvučí celú vašu chatu alebo párty pri bazéne. Okrem toho, že je vodeodolný ponúka aj vstavanú batériu s až 16 hodinovou výdržou na jedno nabitie. LAMAX PartyBoomBox300 je navyše taký lacný, že pri jeho nákupe nie je čo riešiť.