Na trhu s bezdrôtovými slúchadlami si môžete vyberať s pomerne širokej palety produktov, na ktorej nechýbajú ani legendárne Marshall Major IV. Tento model má svoj typický hranatý dizajn, ktorý je zároveň odkazom na gitarovú aparatúru Marshall, ktorú pozná každý hudobník. Populárne Marshall Major IV sa navyše teraz dajú kúpiť za skvelú cenu. Je to určite originálnejšia voľba, ako základné AirPods, ktoré sú paradoxne ešte drahšie.

Marshall Major IV sú vybavené technológiou Bluetooth 5.0, cez ktorú sa dokážu pomerne rýchlo spárovať s akýmkoľvek Bluetooth zariadením. Výrobca tu tiež použil veľké 40 mm meniče, ktoré pracujú vo frekvenčnom rozsahu 20 – 20000 Hz a s citlivosť 99 dB/mW. Vďaka tomu sa môžete tešiť na perfektný zvukový zážitok kdekoľvek si svoje Marshall Major IV zoberiete. A zďaleka to nie je jediná výhoda týchto slúchadiel.

Hoci sa štandardne predávajú za cenu 129 €, čo je vzhľadom na to, čo všetko ponúkajú pomerne férová čiastka, vy môžete Marshall Major IV kúpiť aj oveľa lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sú totiž dostupné len za 99,99 €. Vzhľadom na to, že za tieto peniaze dostanete aj 80 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie ide o veľmi výhodnú ponuku. Taktiež môže ísť aj o super darček pod vianočný stromček pre blízku osobu. To už, ale nechávame na vás.

Faktom tiež zostáva, že aj keď hrajú Marshall Major IV mimoriadne dobre a stále ide o produkt pomerne ikonickej značky, jeho cena je paradoxne nižšia, než ako zaplatíte za úplne najlacnejšie AirPods 2. generácie so základnými funkciami. Apple ich štandardne predáva za 159 €, no po kliknutí na tento odkaz sú dostupné už za 112 €. Pridaná hodnota je, ale v porovnaní s Marshall Major IV určite nižšia.

Marshall Major IV majú USB-C aj 3,5 mm Audio Jack

Marshall Major IV
Zdroj: Marshall

Za zmienku tiež stojí, že Marshall Major IV budete nabíjať cez klasický USB-C kábel a dokonca sa dajú cez špeciálnu podložku nabíjať aj bezdrôtovo. Musíte si ju však zakúpiť dodatočne, nakoľko v krabici ju nenájdete. Slúchadlá majú aj obľúbený 3,5 mm Audio Jack či multifunkčné tlačidlo, cez ktoré viete preskakovať skladby, alebo ukončovať hovory. S tým súvisí aj prítomnosť mikrofónu, vďaka čomu nie je problém cez Marshall Major IV telefónovať.

Napokon už spomenieme iba veľmi nízku váhu na úrovni 165 gramov či pohodlné náušniky, vďaka čomu budete môcť nosiť Marshall Major IV celé hodiny na hlave bez toho, aby vás tlačili. Z nášho pohľadu teda ide za vyššie uvedenú cenu o veľmi fajn produkt. To, či sa vám ho, ale oplatí kúpiť nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Pripravte sa na zdražovanie. Apple v roku 2022 zvýši priemernú cenu svojich produktov

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -