Apple je okolo nového Macu Pro tak trochu tajnostkárske. Nikto nevie, kedy vlastne bude v predaji a aké presne ceny bude v jednotlivých prevedeniach mať. Tak či onak, mnéhí profesionáli sa na jeho príchod už netrpezlivo tešia. Mac Pro testuje profesionálny DJ Calvin Harris.

Mac Pro testuje profesionálny DJ Calvin Harris

Príchod nového Macu Pro sa už nezadržateľne blíži. Apple sľúbilo, že bude dostupný na jeseň 2019 avšak v obchodoch (resp. Apple Storoch) akosi stále nie je. Dokonca o ňom nie je nikde ani lenž žiadna zmienka.

- Reklama -

Človek by už mohol začať pochybovať, či Apple dokáže naplniť svoje sľuby. Ako sa však ukazuje, super počítač už testujú známe osobnosti z profesionálneho prostredia. Možno omylom a možno cielene sa v najnovšom takomto videu predstavil aj profesionálny DJ a hudobný producent Calvin Harris. Ten na svojom Instagrame v sobotu večer zverejnil „príbeh“, ktorý sa odohrával v prostredí jeho profesionálneho štúdia.

Nebolo by na tomto príbehu absolútne nič zvláštne, keby medzi jeho hlavných aktérov nepatril aj práve počítač Mac Pro, položený na klasických kovových nožičkách priamo na zemi. To naznačuje len jedno. Predaj je skutočne na spadnutie a počítača by sme sa mohli dočkať už v najbližších dňoch.

To, akú konkrétnu špecifikáciu Calvin Harris používa samozrejme nevieme. Podľa všetkého bude tento DJ zaviazaný mlčanlivosťou. Je dokonca aj otázne, či vo videu zachytil Mac Pro omylom alebo naschvál. Ak už je toto zariadenie medzi profesionálmi, prečo by ho zverejnil len Harris? Pravdepodobne majú zakázané vytvárať akékoľvek audiovizuálne záznamy čo bolo v tomto prípade žiaľ porušené. Netušíme však aké následky môže mať toto konanie.

Tak či onak, pokiaľ sa tešíte na tento počítač a plánujete si ho zadovážiť aj do vášho pracovného prostredia, mali by ste vedieť, že jeho cenovka bude začínať pri 5 999$ a končiť až na úrovni 50 000$. Nejde len tak o obyčajné zariadenie. Ide o skutočne špičkový a profesionálny hardvér, ktorý vo svete nemá obdobu. Počítač nebude určený na bežné používanie. Zameriava sa len na zákazníkov z profesionálneho oboru. Nech už je teda ako chce predstavenie sa blíži. Budeme vás o tom informovať.

https://svetapple.sk/novinky/mac-pro-bude-stat-vyse-50-000-v-spickovej-konfiguraci/
Mac Pro testuje profesionálny DJ Calvin Harris. Nedávne video zo štúdia do prezrádza. – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.