Hoci poznáte m:zone pravdepodobne len ako štandardného resellera, v skutočnosti ide oveľa viac do hĺbky a snaží sa svojim zákazníkom pomôcť s implementáciu Apple produktov priamo do ich firemného prostredia.

Odborne vyškolení experti vám ukážu, ako dostať z týchto zariadení presne to čo potrebujete pre svoj core-business. Je jedno či ste živnostníkom, firmou alebo veľkou korporáciou. Služby môže využívať každý.

Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom konkrétnych Apple zariadení pre vašu spoločnosť, môžete použiť tento formulár, po ktorého vyplnení vás budú odborníci spätne kontaktovať. Firma sa tiež zaoberá výkupom, servisom či ochranou počítačov, tabletov, smartfónov a ďalších produktov.

Chcete počítače na operatívny leasing? Žiaden problém

m:zone ponúka aj viaceré spôsoby financovania. Na začiatok je k dispozícii klasický úver, kde spadá zariadenie/a do majetku firemného zákazníka, čo znamená, že si môže ľahko odpočítať DPH.

Problém nie je ani s finančným leasingom, pri ktorom je predpoklad, že spoločnosť po jeho uplynutí odkúpi konkrétne zariadenie/a za dopredu dohodnutú čiastku. Táto forma financovania sa uzatvára na dobu minimálne 30 mesiacov.

Na záver tu máme Classic operatívny leasing pre firmy, ktoré potrebujú pravidelne investovať do techniky, pričom sa chcú vyhnúť starostiam s predajom starých zariadení. Výška splátky je nižšia v porovnaní s finančným leasingom a dĺžka začína od 6 mesiacov. V podstate tak iba po tomto období vymeníte starý počítač za nový a budete pokračovať v pravidelnej platbe.

V m:zone môžete nakupovať aj veľkoobchodne

Či už zariaďujete novú pobočku, alebo chcete vynoviť kancelárie svojej firmy o nové počítače Mac, prípadne iné produkty, v m:zone môžete nakupovať aj veľkoobchodne. Pri odbere viac ako 10+ kusov sa stačí ozvať na prefirmy@mzone.sk, odkiaľ vás už bude firma spätne kontaktovať s bližšími podrobnosťami.

Článok vznikol v spolupráci s našim partnerom, spoločnosťou m:zone. Ďakujeme za podporu!

Prečítajte si tiež  Špičkové Garmin Fenix 7X Saphire Solar kúpite v zľave. Ide o horúceho konkurenta pre Apple Watch Ultra s neuveriteľnou výdržou batérie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.