Snáď už každý zažil ten nepríjemný pocit, keď sa mu pokazil nabíjací kábel ku iPhonu. Náhrada stojí podľa výberu od 5€ do 20€. Pokiaľ ste však používateľom, ktorý má rad luxus, máme pre vás špeciálne riešenie. Tento lighnting je pozlátený a predáva sa za 100$.

Tento pozlátený lightning kábel stojí 100$!

Luxusná novinka pochádza od renomovaného výrobcu Anker. Okrem toho, že nedokáže nič iné ako nabíjať váš iPhone/iPad, prípadne ho pripojiť k inému zariadeniu, má ešte jednu vec, ktorú skoro žiaden iný lighnting neponúkne. Jeho povrchová úprava počíta s 24K zlatom v rámci špeciálnej edície, ktorú si teraz môžete zakúpiť za 100$.

Samotný kábel je vyrobený z extrémne odolných materiálov. Nemalo by teda hroziť jeho poškodenie nedbalým zaobchádzaním. Nakoľko má však mimoriadne vysokú cenu a takisto aj špeciálnu úpravu, predpokladáme, že sa oň bude majiteľ príkladne starať. Jeho dĺžka je 1,8 metra a kým na jednej strane nájdeme koncovku lighnting, na tej druhej sa nachádza USB-C. To je dobrá správa pre všetkých, ktoré používajú napríklad moderné Macy a trpeli klasickým konektorom USB-A.

Máte radi luxus? Tento pozlátený lightning kábel stojí 100$!
Máte radi luxus? Tento pozlátený lightning kábel stojí 100$!

Samozrejmosťou je tiež podpora rýchlonabíjania, ktoré Apple ponúka vo svojich smartfónoch už od roku 2017. Pri použití správneho 18W adaptéra, dokáže doplniť 40-50% baterky za 30 minút. Anker svoj nový produkt naozaj tvrdo testoval a v priloženej informácii garantuje, že kábel vydrží až 35 000 ohybov, takže sa skutočne nemáte čoho báť.

Na záver je ešte dobre pripomenúť, že súčasťou príslušenstva je aj luxusné balenie. Okrem naozaj výnimočnej krabičky dostanete aj špeciálne vrecúško z umelej kože, pre bezpečné prenášanie z bodu A do bodu B. Idete do toho?

Máte radi luxus? Tento pozlátený lightning kábel stojí 100$!
Máte radi luxus? Tento pozlátený lightning kábel stojí 100$!
Prečítajte si tiež  Tesla vylepšila svoju aplikáciu pre iPhone. Opravila chyby, pozmenila dizajn, vyzerá super!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.