Microsoft To Do bol aktualizovaný

Jedna z najväčších technologických spoločností na svete sa nezameriavala len na celkovú funkčnosť a rýchlosť aplikácie To Do. Vývojári dostali za úlohu navrhnúť šikovné widgety na domovskú plochu a výsledkom sú miniaplikácie v troch verziách a štyroch samostatných veľkostiach.

Momentálne si ich môžete nastaviť na ktoromkoľvek zariadení s iOS 14, podporujúcom túto funkciu. Widget pomenovaný Your Tasks vám pomôže zobraziť jednotlivé úlohy v stručnom zozname, podľa vášho výberu. K dispozícii je v strednej veľkosti, kde sa ukazuje zoznam úloh, a tak isto vo väčšej verzii, kde sa ukazujú aj termíny a ďalšie podrobnosti.

Základom je najmenší widget My Day v tvare štvorca, kde sa nachádzajú informácie o danom dni a zaberie vám priestor pre 4 apky.

Na záver tu máme jednoduché okienko Add Task, cez ktoré môžete rýchlo zadať úlohu do zoznamu bez toho, aby ste museli otvárať aplikáciu To Do.

- Reklama -

Ako môžete vidieť sami, Microsoft to naozaj premyslel a aj taká drobnosť ako widgety môžu vo finále spríjemniť používateľský zážitok a komfort. Napíšte nám do komentára, aký to do list používate vy. Budeme radi za všetky vaše postrehy.

- Reklama -
ZDROJmspoweruser
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here