Microsoft To Do bol aktualizovaný

Jedna z najväčších technologických spoločností na svete sa nezameriavala len na celkovú funkčnosť a rýchlosť aplikácie To Do. Vývojári dostali za úlohu navrhnúť šikovné widgety na domovskú plochu a výsledkom sú miniaplikácie v troch verziách a štyroch samostatných veľkostiach.

Momentálne si ich môžete nastaviť na ktoromkoľvek zariadení s iOS 14, podporujúcom túto funkciu. Widget pomenovaný Your Tasks vám pomôže zobraziť jednotlivé úlohy v stručnom zozname, podľa vášho výberu. K dispozícii je v strednej veľkosti, kde sa ukazuje zoznam úloh, a tak isto vo väčšej verzii, kde sa ukazujú aj termíny a ďalšie podrobnosti.

Základom je najmenší widget My Day v tvare štvorca, kde sa nachádzajú informácie o danom dni a zaberie vám priestor pre 4 apky.

Na záver tu máme jednoduché okienko Add Task, cez ktoré môžete rýchlo zadať úlohu do zoznamu bez toho, aby ste museli otvárať aplikáciu To Do.

Ako môžete vidieť sami, Microsoft to naozaj premyslel a aj taká drobnosť ako widgety môžu vo finále spríjemniť používateľský zážitok a komfort. Napíšte nám do komentára, aký to do list používate vy. Budeme radi za všetky vaše postrehy.

Prečítajte si tiež  Vďaka tejto funkcii v iOS 16 už nemusíte overovať svoju identitu cez otravné kódy CAPTCHA
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmspoweruser
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here