Okrem novej beta verzie systému macOS Monterey 12.4 sa gigant z Cupertina postaral o sprístupnenie ďalších aktualizácií. Spoločnosť Apple vydala druhé beta verzie pripravovaných systémov iOS 15.5 a iPadOS 15.5 pre developerov.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo novú verejnú beta verziu systému macOS Monterey 12.4

Vývojári si môžu stiahnuť iOS 15.5 a iPadOS 15.5 prostredníctvom Apple Developer Center alebo cez internet po nainštalovaní príslušného profilu na iPhone alebo iPad. Čoskoro by mali byť nové beta verzie prístupné aj verejnosti a verejným testerom. Ak sa chcete do testovania zapojiť aj vy, stačí ak sa prihlásite na oficiálnej stránke Apple Beta Software Program.

Systémy iOS 15.5 a iPadOS 15.5 sú v porovnaní s predchádzajúcimi verziami iba drobnými aktualizáciami, takže žiadne veľké zmeny určite nečakajte. Spoločnosť Apple využíva aktualizáciu iOS 15.5 na vytvorenie základov pre funkcionalitu Apple Classical, ktorá bude figurovať v úlohe doplnku hudobnej apky Apple Music.

iOS 15 novinky WWDC 2021
Zdroj: Apple

Menšie zmeny nastanú aj v Apple Pay Cash, kde Apple pridáva možnosti Žiadosť a Odoslať, no v prípade slovenského trhu táto funkcia nie je zatiaľ sprístupnená. Okrem toho môžeme očakávať opravy chýb v momentálne dostupných systémoch a ďalšie bug fixy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -