Jablková streamovacia služba pomaly ale isto naberá na sile, čoho dôkazom je oznamovanie množstva nového obsahu, ako aj pokračovanie už odvysielaných projektov. Najnovším prírastkom Apple TV+ sa stane seriál Shrinking, v ktorom podpísali zmluvu na účinkovanie Harrison Ford a Jason Segel.

Prečítajte si tiež  Video: Nicole Kidman hviezdi v traileri k novému seriálu Roar z produkcie Apple TV+

Za réžiou stojí práve Segel, ktorému robia garde Bill Lawrence – tvorca extrémne úspešného seriálu Ted Lasso a Brett Goldstein – jeden z predstaviteľov totožného seriálu, ktorý hrá futbalistu Roya Kenta.

Shrinking predstavuje komediálny seriál zložený z desiatich častí, v ktorom sa Segel zhostí úlohy smútiaceho terapeuta, ktorý začne porušovať pravidlá a svojim klientom povie, čo si o nich naozaj myslí. Ford sa chopí úlohy doktora Phila Rhodesa, psychiatria s diagnostikovanou Parkinsonovou chorobou, ktorá ho donúti opustiť svoju komfortnú zónu a zmeniť svoj život.

Zdroj: CNET

Apple oficiálne nepotvrdilo konkrétny dátum premiéry, no to by sa mohlo už čoskoro zmeniť. Ak vás zaujímajú novinky z prostredia filmovo-seriálovej služby Apple TV+, nenechajte si ujsť naše články o novinkách z tejto kategórie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -