Filmovo-seriálová platforma jablkovej spoločnosti sa už čoskoro rozrastie o ďalší záujímavý prídavok. Do Apple TV+ dorazí miniséria Roar, v ktorej sa predstaví hviezdna Nicole Kidman, Alison Brie alebo Cynthia Erivo.

Prečítajte si tiež  Toto je 10 výborných seriálov a filmov na Apple TV+, ktoré by ste si mali pozrieť!

Hviezdami nabitý seriál bude vychádzať z knihy poviedok od autorky Cecilie Ahernovej. Bude pozostávať celkovo z ôsmych epizód a pôjde o prvý seriál vydaný v rámci zmluvy s tvorkyňami GLOW Carly Menschovej a Liz Flahiveovej a spoločnosti Apple.

Apple TV+ sa pomaly ale isto doťahuje na velikána HBO Max, pričom z mesiaca na mesiac sa používateľská komunita stále zväčšuje. Roar hlási premiéru na Apple TV+ už 15. apríla 2022, pričom v tento deň sa dočkáme všetkých častí naraz.  Pozrite si nový trailer k seriálu v nasledujúcom videu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJYouTube
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.