Nová séria populárneho komediálneho seriálu Ted Lasso je od dnešného dňa oficiálne k dispozícii na Apple TV+. Predplatitelia si tak môžu užiť tretiu sériu jedného z najúspešnejších počinov jablkovej produkcie, ktorá má byť zároveň aj poslednou.

Ted Lasso je bez pochýb jedným z najobľúbenejších seriálov spoločnosti Apple, čoho dôkazom sú aj mnohé nominácie a prestížne výhry ako Zlatý Glóbus alebo Emmy. Prvá epizóda tretej série je k dispozícii už dnes a druhá vyjde 22. marca. Apple TV+ bude vydávať jednu epizódu týždenne, pričom celá séria obsahuje 12 epizód.

Podľa hlavnej hviezdy, ktorou je herec Jason Sudeikis sa však jedná iba o koniec jeho príbehu, nie však o koniec ostatných postáv. Je teda reálna šanca, že by sa Apple mohlo chopiť overenej značky a pripojiť k nej jeden či viac spin-off seriálov, ktoré sa budú venovať vedľajším postavám.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -