Nová séria populárneho komediálneho seriálu Ted Lasso je od dnešného dňa oficiálne k dispozícii na Apple TV+. Predplatitelia si tak môžu užiť tretiu sériu jedného z najúspešnejších počinov jablkovej produkcie, ktorá má byť zároveň aj poslednou.

Ted Lasso je bez pochýb jedným z najobľúbenejších seriálov spoločnosti Apple, čoho dôkazom sú aj mnohé nominácie a prestížne výhry ako Zlatý Glóbus alebo Emmy. Prvá epizóda tretej série je k dispozícii už dnes a druhá vyjde 22. marca. Apple TV+ bude vydávať jednu epizódu týždenne, pričom celá séria obsahuje 12 epizód.

Podľa hlavnej hviezdy, ktorou je herec Jason Sudeikis sa však jedná iba o koniec jeho príbehu, nie však o koniec ostatných postáv. Je teda reálna šanca, že by sa Apple mohlo chopiť overenej značky a pripojiť k nej jeden či viac spin-off seriálov, ktoré sa budú venovať vedľajším postavám.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Chcete využívať funkciu Universal Control? Presvedčte sa, že vaše zariadenia spĺňajú túto podmienku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -