O pripravovaných vlajkových lodiach vás informujeme skoro každý deň. Dnes na internet unikli zábery, ktoré vyobrazujú údajný iPhone 12. Postaral sa o ne vývojár zo spoločnosti Apple, Fabien Wanner. Na svojom Instagrame zverejnil viacero záberov so stručným popisom. Pravdepodobne sa jedná o základný, 5,4″ model.

Na internete sa objavili fotografie iPhonu 12.

Aj keď má Apple do predstavenia iPhonu 12 naozaj ešte ďaleko, komunita je už oboznámená s jeho budúcimi tvarmi a technológiami. Zariadenie by sa malo zbaviť zaoblených okrajov a získať nové uhlopriečky. Základným modelom bude iPhone 12 s 5,4″ displejom. Jeho cena môže začínať na úrovni 649$ (749€) a okrem kvalitného OLED displeja poskytne aj Apple A14 Bionic čip, 4GB RAM či podporu 5G.

Hovorí sa, že toto zariadenie dostane dve šošovky fotoaparátu na zadnej strane. Telo by malo byť dokonca menšie, ako aktuálny iPhone SE 2. generácie. Zábery nižšie, o ktoré sa postaral vývojár zo spoločnosti Apple ukazujú tento model v plnej kráse. Určite si ale hneď všimnete dva zásadné rozdiely oproti únikom.

Tým prvým sú samozrejme fotoaparáty, ktoré tu vidíme hneď 3. Ďalej by sme mohli upozorniť na umiestnenia reproduktoru (v realite by sa mal dostať nad notch) a na záver aj na farbu či matné prevedenie základného modelu (ktoré je veľmi nepravdepodobné).

Suma sumárom to vychádza tak, že to čo nám Fabien ukázal na svojom Instagrame je buď dávny prototyp alebo potom maketa, vytvorená na základe známych únikov (Aktualizácia: táto teória sa napokon potvrdila, chvíľu sme pátrali a vystopovali sme ju na tomto odkaze). Ťažko povedať. Keď si ale odmyslíme spomínané detaily, vieme si aspoň predstaviť, ako bude iPhone 12 (5,4″) vyzerať v praxi. Čo na to hovoríte?

Na internete sa objavili fotografie iPhonu 12.
Na internete sa objavili fotografie iPhonu 12. – Fabien Wanner

zdroj

Prečítajte si tiež  iPhone 14 extrémne klesol na cene. Po zľave ho Slováci nakupujú ako na bežiacom páse
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.