Hoci telefóny nepatria medzi popredné platformy na poli videoherného priemyslu, posledné roky ukazujú na skutočnosť, že aj na malej obrazovke si vieme užiť solídny herný zážitok.

Najnovším prídavkom do tejto kategórie bude mysteriózna survivalovka s názvom Don’t Starve: Newhome. Herné univerzum, ktoré má na starosti štúdio Klei Entertainment sa tak rozrastie o nového člena a ostáva dostupné výhradne pre mobilné zariadenia.

- Reklama -

Herný mód pre každého

V hre sa ponoríme do bádania virtuálneho sveta v novom režime pre hru viacerých hráčov. Nové sociálne prvky ponúknu nádielku zaujímavých možností, ktoré si tak budeme môcť užiť aj so svojimi priateľmi.

Vývojári z Shengqu Games, ktorí priložili ruku k dielu vo vytváraní hry lákajú aj na nový Story Mode. Na svoje si preto prídu aj osamelí vlci, ktorí dávajú prednosť single player záležitostiam pred hrou viacerých hráčov.

Newhome

Hra je momentálne vo fáze beta testovania, do ktorého sa môžete už čoskoro zapojiť aj vy na oficiálnej stránke. Hra sa od svojho ohlásenia dočkala hneď niekoľkých dátumov vydania, no vzhľadom na pokročilú fázu vývoja možno potvrdiť, že do App Store dorazí v najbližšej dobe.

Nenechajte si ujsť Story Trailer k hre Don’t Starve: Newhome v nasledujúcom videu:

Môže ťa zaujímať
- Reklama -