Spoločnosť Apple nám v priebehu minulého týždňa predstavila nový MacBook Pro 14″, MacBook Pro 16″ a Mac mini, pričom všetky tri zariadenia dostali do vienka modernejšie procesory, postavené na platforme Apple Sillicon M2.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Okrem základného procesora M2, ktorý sa dostal do najlacnejšieho Macu mini (dostupný od 699 €) je pre všetky tri počítače v ponuke aj výkonnejšia verzia M2 Pro a výhradne pre MacBook Pro 14″ a 16″ Apple ponúka aj absolútne „delo“ M2 Max, vďaka čomu sa tieto počítače radia medzi najvýkonnejšie laptopy na trhu.

Koľko však na Slovensku stoja jednotlivé verzie? Medzičasom ich naskladnil napríklad aj certifikovaný predajca iStyle, u ktorého si môžete vyberať z početného množstva konfigurácii. A zatiaľ čo najlacnejší Mac mini štartuje na veľmi prijateľnej úrovni, ak si chcete kúpiť MacBook Pro 16″ s procesorom M2 Max, pripravte si minimálne 4 149 €.

Aby ste v tom mali lepší prehľad, pripravili sme si pre vás jednoduchý zoznam cien, v ktorom nájdete všetko potrebné. Tak čo, ktorý z týchto počítačov bude váš budúci pracovný nástroj? Dajte nám vedieť do komentára.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iMac 2020 - Toto je nádherný koncept s moderným dizajnom!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -