Keďže je noviniek a informácií ohľadom hlavného eventu WWDC 2023 skutočne veľa, rozhodli sme sa vám priniesť aspoň tie najdôležitejšie zistenia, ktoré vás v tejto chvíli určite zaujímajú. Patrí sem aj kompatibilita nových operačných systémov so staršími generáciami zariadení, vrátane watchOS 10.

Pre majiteľov Apple Watch máme perfektnú správu, nakoľko moderný watchOS 10, ktorý priniesol niekoľko zaujímavých zmien, podporuje presne tie isté zariadenia, ako watchOS 9 z minulého roka. V praxi to znamená, že ho nainštalujete na všetky Apple Watch od modelu Series 4 vyššie.

watchOS 9 nainštalujete na tieto Apple Watch

  • Apple Watch Series 4
  • Apple Watch Series 5
  • Apple Watch Series 6
  • Apple Watch SE
  • Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 3, ktoré spoločnosť Apple držala pomerne dlho pri živote vypadli zo zoznamu ešte minulý rok. Najstaršie podporované zariadenie bolo predstavené v roku 2018, takže podpora činí aktuálne veľmi slušných 5 rokov.


Aj tento článok sme vytvorili vďaka nášmu novému e-shopu Loopi.sk, kde si môžete zakúpiť kvalitné príslušenstvo pre svoj iPhone, Apple Watch, Mac alebo ďalšie zariadenia. Využite aj drobnú zľavu pri platbe cez Apple Pay. 

Reklama

Zaujímavé je to najmä z toho dôvodu, že Apple Watch Series 4 neboli v čase uvedenia na trh také dokonalé, ako dnes vďaka novému watchOS 10. A to je veľký benefit týchto zariadení. Postupom času sa stále zlepšujú vďaka čoraz modernejším operačným systémom.

Sme veľmi zvedaví na prvé testy watchOS 10 v rámci beta verzií, ktoré by mali byť dostupné už v priebehu hodín. Operačný systém samozrejme nebude dokončený až do septembra / októbra 2023, kedy sa spustí možnosť inštalácie aj pre širokú verejnosť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Vieme ako prví: TechRax Rozbil Apple Watch Edition bez absolútneho dôvodu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here