Len nedávno sme vám priniesli výber 10 najlepších dobrodružných filmov. Dnes pokračujeme výberom najhorších filmov na Netflixe za rok 2020. Poďme na to.

Tá druhá (The Wrong Missy)

Hodnotenie na ČSFD: 59%

Žáner: Komédia

Tim je obyčajný chlap, ktorý túži zabudnúť na svoju ex-snúbenicu a tak sa rozhodne absolvovať rande naslepo. To sa však skončí fiaskom. Po pár mesiacoch stretne na letisku ženu svojich snov. Keď zistí, že sa musí zúčastniť pracovného teambuildingu na Havaji, rozhodne sa využiť situáciu a pozvať krásku z letiska na spoločný výlet. Kvôli zhode mien však omylom pozve na Havaj tú, s ktorou zažil katastrofálne rande naslepo.

Hrajú: David Spade, Lauren Lapkus, Molly Sims

The Kissing Booth 2

Hodnotenie na ČSFD: 59%

Žáner: Komédia / Romantický

Elle sa snaží vymyslieť, čo bude robiť po strednej škole. Popri tom má čo robiť, aby zvládala vzťah na diaľku s Noahom a zložité priateľstvo s Leeom. Ako keby toho nebolo dosť, v škole je nový spolužiak Marco, ktorý jej padol do oka. Film je priamym pokračovaním filmu Kissing Booth z roku 2018. 

Hrajú:  Joey King, Jacob Elordi, Joel Courtney

Coffee & Kareem

Hodnotenie na ČSFD: 49%

Žáner: Komédia / Akčný

12-ročný Kareem je nahnevaný na svoju mamu, ktorá si našla nového priateľa, policajta menom Coffee. Zatiaľ čo si Kareem želá, aby Coffee zmizol, nešikovný detroitský policajt sa s ním snaží skamarátiť. A keďže počas toho odhalí zločinecké spiknutie, neostane mu nič iné, než zobrať drzého chlapca za parťáka.

Hrajú: Taraji P. Henson, Ed Helms, Terrence Little Gardenhigh

Zákerné stretnutie (Fatal Affair)

Hodnotenie na ČSFD: 45%

Žáner: Dráma

Právnička Ellie Warren má zdá sa dokonalý život. Jedného dňa sa objaví jej starý známý, no posedenie s ním sa zmení v nebezpečnú posadnutosť. Ellie sa ocitá uprostred desivej hry na mačku a myš, ktorá ohrozuje jej rodinu, známych a hlavne jej vlastný život.

Hrajú: Nia Long, Omar Epps, Stephen Bishop

To posledné, čo chcel (The Last Thing He Wanted)

Hodnotenie na ČSFD: 39%

Žáner: Dráma / Krimi / Mysteriózny / Thriller

Elena McMahon je nekompromisná novinárka, ktorá sa snaží vyjednať záhadný obchod so zbraňami, ktorý jej zanechal jej umierajúci otec. Čím ďalej, tým viac sa však zamotáva do samotného príbehu. Film je založený na rovnomennom románe od spisovateľa Joana Didiona z roku 1996.

Hrajú: Anne Hathaway, Ben Affleck, Rosie Perez

Koniec zločinov v Amerike (The Last Days of American Crime)

Hodnotenie na ČSFD: 34%

Prečítajte si tiež  5 pozadí pre iPhone od Svetapple.sk |22.11.2015|

Žáner: Akčný / Dobrodružný / Krimi

Americká vláda podstúpila posledný krok v boji proti kriminalite a terorizmu. Vyvinula vysielanie signálu, ktorý znemožňuje vedomé páchanie trestných činov. Kriminálnik Graham Bricke sa spojí so synom známeho gangstera a s hackerkou Shelby Dupree. Spoločne podniknú posledný zločin v dejinách USA.

Hrajú: Édgar Ramírez, Michael Pitt, Anna Brewster

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.