Len nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších filmov Leonarda DiCapria. Dnes pokračujeme výberom najlepších filmov s Adamom Sandlerom. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

50x a stále po prvý raz (50 First Dates)

Žáner: Komédia / Romantický

Henry Roth (Adam Sandler) pracuje ako ošetrovateľ arktických vodných zvierat v havajskom Sea Life parku. V čase, kedy sa práve nestará o morské zvieratá, láme srdcia turistiek a snaží sa naviazať krátkodobý románik. Všetko sa však zmení, keď stretne mladú a krásnu Lucy Whitmore. Henry si pomaly uvedomuje, že pokiaľ si chce získať jej priazeň, bude musieť bojovať.

Skús ma rozosmiať (Just Go with It)

Žáner: Komédia / Romantický

Plastický chirurg Danny, ktorý chodí s oveľa mladšou učiteľkou zo školy, poprosí svoju vernú asistentku Katherine, aby mu pomohla urovnať ďalšie z jeho neuvážených klamstiev. Ako to však býva, lož rodí ďalšiu lož. Keď sa Dannymu vypomstí niekoľko ďalších klamstiev, vložia sa do veci aj Katherinine deti a všetci sa spoločne vyberú na dovolenku, ktorá im zmení život.

Veľký tato (Big Daddy)

Žáner: Komédia / Dráma

Sonny Koufax už dávno prekročil tridsiatku, no stále žije nezodpovedný a dobrodružný život plný nezáväznej zábavy. Všetko sa však zmení, keď mu na dvere zaklope päťročný Julian, nemanželský syn Sonnyho spolubývajúceho. Sonnyho napadne, že by si chlapca mohol prisvojiť a dokázať tak ostatným, že sa dokáže vyrovnať so zodpovednosťami dospelých.

Sila priateľstva (Reign Over me)

Žáner: Dráma

Po tom, čo Charlie pri útokoch na WTC stratí svoju rodinu, odíde z práce a úplne sa izoluje od všetkého, čo mu pripomína stratu blízkych. Náhodou stretne Alana, starého známeho z univerzity, a obnovia svoje vyhasnuté priateľstvo. Alan sa rozhodne, že Charliemu pomôže prekonať obrovskú bolesť, ktorou si musel prejsť pri strate rodiny.

Dovolenka za trest (Blended)

Žáner: Romantický / Komédia

Lauren a Jim, osamelí rodičia, ktorí spolu absolvovali katastrofálne rande naslepo sa dokážu zhodnúť iba na jednej veci. Už nikdy v živote sa nechcú stretnúť. To sa trošku skomplikuje v momente, keď sa obaja s deťmi vyberú na rodinnú dovolenku do Afriky a celý týždeň sa musia deliť o jeden luxusný apartmán.

Prečítajte si tiež  Toto sú najlepšie filmy, v ktorých hrá Tom Cruise
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.