Len nedávno sme vám priniesli výber najlepších slovenských a českých filmov.  Dnes pokračujeme výberom najlepších filmov Jennifer Lopez. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Selena

Žáner: Dráma / Hudobný / Životopisný

- Reklama -

Selene Quintanilla Perez sa podarilo do svojich 23 rokov splniť všetky svoje sny. Spolu so svojou rodinou dosiahli úspech, o akom sa im ani nesnívalo. Náhodne zostavená skupina dobila hudobnú scénu a získala si srdcia desaťtisícov fanúšikov. Selenu delil posledný krôčik od toho, aby sa stala naozajstnou senzáciou.

Hrajú: Jennifer Lopez, Jon Seda, Edward James Olmos

Smiem prosiť? (Shall We Dance?)

Žáner: Dráma / Romantický / Komédia

Prepracovaný účtovník, John Clark, je unavený zo svojej každodennej rutiny. Jedného dňa uvidí krásnu učiteľku tanca Paulinu a rozhodne sa, že začne navštevovať jej hodiny tanca. Svoje tanečné pokroky nakoniec využije v súťaži Chicago Crystal Ball Dance Competition.

Hrajú: Jennifer Lopez, Richard Gere, Susan Saradon

Hranice smrti (Bordertown)

Žáner: Krimi / Thriller / Dráma

Novinárka Lauren sa zaujíma o sériu záhadných vrážd mladých žien ktoré sa vydali za prácou. Prichádza do pohraničného mesta Juarez, aby priamo na mieste napísala na túto tému článok. Čím dlhšie sa v Juareze zdržiava, tým je situácia horšia. Počet obetí radikálne stúpa z desiatok na stovky.

Hrajú: Jennifer Lopez, Antonio Banderas, Kate del Castillo

Zakázané ovocie (Out of Sight)

Žáner: Krimi / Komédia / Romantický

Jack Foley má tak trochu zvláštny koníček – vykrádanie bánk. Jeho voľnočasová aktivita ho dostala na niekoľko desaťročí do väzenia. Jackovi sa tam však nechce byť a rozhodne sa utiecť. Pri úteku z väzenia stretne pohľadnú federálnu agentku Karen, ktorá sa do Jacka zamiluje.

Hrajú: George Clooney, Jennifer Lopez, Ving Rhames 

Cela (The Cell)

Žáner: Sci-Fi / Horor / Thriller / Krimi

Uprostred pustiny je skrytá sklenená cela, v ktorej Carl Stargher topí svoje ženské obete. Tesne po jeho ďalšom únose je zadržaný agentmi FBI, no pri zatýkaní je ťažko zranený a upadne do kómy. Na záchranu poslednej obete ostávajú necelé dva dni. Poslednou šancou sú schopnosti doktorky Catherine Deane, ktorá dokáže vstúpiť do mysle duševne chorých ľudí.

Hrajú: Jennifer Lopez, Dylan Baker, Marianne Jean-Baptiste

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here