Len nedávno sme vám priniesli výber 10 najlepších filmov, ktoré režíroval Steven Spielberg. Dnes pokračujeme výberom najlepších filmov, v ktorých hrá Anne Hathaway. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Stážista (The Intern)

Rok: 2015

- Reklama -

Žáner: Komédia / Dráma

Ben Whittaker, 70-ročný vdovec, si veľmi rýchlo uvedomil, že odchod do penzie nie je až tak skvelý, ako sa o ňom hovorí. Hneď ako sa mu naskytne príležitosť, neváha a vracia sa späť do hry. Robert De Niro sa ocitá v roli vedúceho stážistu módneho webu, ktorý založila Jules Ostinová (Anne Hathaway).

Jeden deň (One Day)

Rok: 2011

Žáner: Romantický / Dráma

Emma a Dexter sa stretávajú celých 20 rokov, no každý rok spolu strávia iba jeden deň. Zoznámili sa promočnom večierku 15. júla 1988 ale i napriek vzájomným sympatiám ostanú len priateľmi. Po rokoch strávených hľadaním šťastia a porozumenia si obaja začínajú uvedomovať, že kľúč ku skutočnej láske mali celú dobu na dosah ruky.

Diabol nosí Pradu (The Devil Wears Prada)

Rok: 2006

Žáner: Dráma / Romantický / Komédia

Andy nastupuje na miesto asistentky a spočiatku jej všetko pripadá ako zlý sen – nikoho nepozná, nič nestíha a za všetko dostane vynadané. Šéfka ale požaduje, aby jej bola kedykoľvek k dispozícii a tak Andy začne zanedbávať svojho priateľa i kamarátov. Zato sa však zoznamuje s ikonami sveta módy.

Interstellar

Rok: 2014

Žáner: Sci-Fi / Dobrodružný / Dráma

Náš čas na Zemi sa blíži ku koncu. Skupina vybratých výskumníkov je poverená najdôležitejším poslaním v celých dejinách ľudstva. Majú za úlohu vycestovať za hranice našej galaxie a nájsť medzi hviezdami nový domov pre celé ľudstvo. 

Láska a iné závislosti (Love and Other Drugs)

Rok: 2010

Žáner: Romantický / Komédia / Dráma

Keď Jamie uvidí krásnu a zmyselnú Magii, pozvať ju na rande mu zaberie pár minút. Rovnako dlho trvá, než ich vzájomné romantické oťukávanie skončí milovaním. Vyzerá to tak, ako by Maggie mala na všetko málo času. Ako pacientka v prvej fáze Parkinsonovej choroby ho skutočne nemá nazvyš.

Podfukárky (The Hustle)

Rok: 2019

Žáner: Komédia

Josephine je okúzľujúca a zvodná Angličanka, ktorá vlastní obrovský dom a podvádza dôverčivých boháčov zo všetkých kútov sveta. Penny je trošku neohrabaná a veselá Austrálčanka, ktorá láka peniaze z chlapíkov v baroch. Napriek ich odlišným metódam sú obe skvelé vo svojom obore a bojujú proti mužom, ktorí ublížili ženám.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.