Len nedávno sme vám priniesli zoznam filmov a seriálov, ktoré by ste si mali pozrieť v máji 2021. Dnes pokračujeme výberom najlepších filmov Toma Hardyho. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Bojovník: Brat proti bratovi (Warrior)

Rok: 2011

Žáner: Športový / Dráma

Najmladší syn sa vracia domov, aby ho trénoval jeho otec, ktorý v minulosti býval boxerom. Otec pripravuje syna na turnaj rôznych bojových umení. Na tŕnistej ceste k úspechu však stojí nečakaná prekážka. Ako jeho protivník nastupuje jeho starší brat.

Šialený Max: Zbesilá jazda (Mad Max: Fury Road)

Rok: 2015

Žáner: Sci-Fi / Akčný / Dobrodružný / Thriller

Mad Maxa prenasleduje temná minulosť. Verí, že sa mu pred ňou podarí utiecť jedine tak, že sa vyberie na osamelú púť. Na svojej ceste však narazí na skupinku utečencov vo vyzbrojených autách. Utiekli z Citadely, ktorú terorizuje Immortan Joe. 

Hrajú: Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult

Venom

Rok: 2018

Žáner: Akčný / Sci-Fi / Thriller

Novinár Eddie Brock sa stáva hostiteľom mimozemského symbionta Venoma. Rýchlo zisťuje, že disponuje novými superschopnosťami a má možnosť robiť čokoľvek sa mu zachce. Venom je jedna z najlepších a najkomplexnejších komiksových postáv spoločnosti Marvel.

Zem bez zákona (Lawless)

Rok: 2012

Žáner: Krimi / Dráma

Zatiaľ čo väčšina obyvateľov mestečka živorí, podnikavým bratom sa darí. Vybudovali si totiž prosperujúci biznis s načierno pálenou whisky. Avšak keď do mesta príde skorumpovaný zástupca šerifa, nekalému podnikaniu začínajú tažké časy. Bratia Bondurantový sa však nehodlajú niekomu podriaďovať.

https://www.youtube.com/watch?v=4Zl7S1LaPMU

Nočná jazda (Locke)

Žáner: Dráma

Rok: 2013

Ivan Locke je úspešný podnikateľ a vzorný otec rodiny. V najdôležitejšom momente jeho kariéry mu zazvoní telefón a rozhovor, ktorý nasleduje, odštartuje sériu udalostí, ktoré pomaly vnesú svetlo do jeho dávnejších tajomstiev. Jeho kariéra, rodina i duša sa ocitajú v kríze. Zdá sa, že jediné chybné rozhodnutie môže viesť k úplnému zrúteniu starostlivo vybudovaného života.

Legendy zločinu (Legend)

Rok: 2015

Žáner: Životopisný / Krimi / Thriller

Dej filmu rozpráva príbeh najznámejších britských gangstrov, bratov Krayovcov, ktorí v polovici 60. rokov ovládali celý Londýn. Reggie a Ronnie si upevňujú moc, vedú krutú vojnu s gangom z južného Londýna a nadväzujú spoluprácu s americkou mafiou.

Prečítajte si tiež  Apple konečne začalo predávať bezdrôtové slúchadlá AirPods!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.