Len nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších filmov Jasona Stathama. Dnes pokračujeme výberom najlepších filmov s Willom Smithom. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Verejný nepriateľ (Enemy of the State)

Život úspešného washingtonského právnika Roberta Deana sa obráti hore nohami potom, ako sa náhodou stretne so svojim bývalým spolužiakom. Z ničoho nič má v pätách kopu vycvičených agentov z NSA. V poslednej chvíli získa nečakanú pomoc od bývalého agenta Brilla, ktorý sa s National Security Agency nerozišiel v dobrom.

- Reklama -

Štastie na dosah (The Pursuit of Happyness)

Will Smith sa ocitá v roli Chrisa Gardnera, otca trojčlennej rodiny, ktorý sa zúfalo snaží nájsť prácu, aby udržal svojich blízkych nad vodou. Matka jeho päťročného syna však nedokáže vzdorovať stresu z neustálej finančnej krízy a rozhodne sa ich opustiť. Vzhľadom na nulové príjmy sú so synom vyhodení z bytu a nútení prespávať všade tam, kde je to aspoň trochu možné.

Ja, robot (I, robot)

V roku 2035 sú roboty súčasťou každej domácnosti a všetci ľudia im dôverujú. Teda až na jedného človeka. Detektív Del Spooner vyšetruje smrť doktora Hogenmillera a je presvedčený, že ide o vraždu, ktorú spáchal robot. Tri zákony robotiky sú však zárukou toho, že niečo také je nemožné.

Sedem životov (Seven Pounds)

Will Smith, v roli Bena Thomasa, sa rozhodne odčiniť svoje hriechy tým, že zásadným spôsobom pomôže zmeniť život siedmych cudzích osôb. Všetci títo ľudia majú jedno spoločné. Každý z nich sa ocitol v ťažkej životnej situácii a potrebuje pomoc, či už finančnú, lekársku alebo psychickú.

Muži v čiernom 3 (Men in Black 3)

Život agenta K a osud planéty Zem je v ohrození. Agentovi J neostáva nič iné, ako cestovať späť v čase do minulosti a dať všetko do poriadku. J sa v minulosti stretáva s mladým agentom K, ktorý mu prezrádza tajomstvá vesmíru, o ktorých nemal najmenšieho tušenia. Will Smith má budúcnosť ľudstva vo svojich rukách.

Já, legenda (I Am Legend)

Smrteľne nebezpečný vírus vyhladí celé ľudstvo. Teda až na vedca Roberta Nevilla, ktorý je z neznámych dôvodov voči vírusu imúnny. Už tri roky vysiela do éteru svoju správu a hľadá ďalších preživších. Popritom si musí dávať pozor na zmutované obete celosvetovej pandémie, ktoré sledujú každý jeho krok.

Mizeráci navždy (Bad Boys for Life)

Mike Lowrey a Marcus Burnett sú späť. Marcus sa stáva starým otcom a konečne sa chystá do dôchodku. Jeho plán mu však prekazí pokus o zabitie najlepšieho priateľa. Obaja sú pripravení na ich poslednú spoločnú jazdu. V poslednom diele obľúbenej trilógie sa postavia proti nebezpečnému mexickému kartelu, ktorého úmysly sú spočiatku neznáme.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.