Len nedávno sme vám priniesli zoznam najlepších filmov Jasona Stathama a Willa Smitha. Dnes pokračujeme výberom najlepších filmov Zaca Efrona. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou (Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile)

Žáner: Krimi / Dráma / Thriller / Životopisný

Ted Bundy patrí medzi najznámejších sériových vrahov, ktorý má na svojom konte viac ako 30 vrážd. Film prináša pohľad zo strany Tedovej priateľky Liz, ktorá s nim v dobe jeho vyčíňania žila pod jednou strechou. O jeho hrôzostrašných činoch nemala dlho čo i len najmenšej potuchy.

Navždy v mojom srdci (Charlie St. Cloud)

Žáner: Dráma / Romantický / Fantasy

Charlie je mladý, skúsený námorník, ktorý prekonáva žiaľ nad smrťou svojho mladšieho brata Sama. Zožiera ho pocit viny a myslí si, že práve on je za to zodpovedný. Onedlho začne vidieť preludy tak reálne, akoby pred ním stál Sam z mäsa a kostí. Jeho okolie má zato, že Charlie prišiel o rozum.

https://www.youtube.com/watch?v=MzgOvvMi8Lg

We Are Your Friends

Žáner: Dráma / Romantický / Fantasy

Zac Efron, ako 23-ročný DJ Cole, trávi celé dni tým, že kuje pikle so svojimi priateľmi a po nociach pracuje na skladbe, s ktorou chce urobiť dieru do sveta. Jeho život sa zmení, keď sa zoznámi s postarším DJ-om Jamesom, ktorý ho vezme pod svoje krídla. Všetko sa však skomplikuje vo chvíli, keď sa Cole zamiluje do Jamesovej priateľky Sophie.

Ja a Orson Welles (Me and Orson Welles)

Žáner: Dráma / Komédia

Dej sa odohráva vo vzrušujúcom svete newyorského divadla. Na stredoškoláka a milovníka divadla Richarda sa usmialo šťastie. Orson Welles, majiteľ divadla Mercury, mu ponúkol vedľajšiu rolu v legendárnej hre Julius Ceasar. V priebehu jedného týždňa sa tak Richard dostal na Brodway a je nútený rýchlo dospieť.

Talizman (The Lucky One)

Žáner: Dráma / Romantický

Logan Thibault, seržant americkej námornej pechoty, sa vracia zo svojej tretej misie v Iraku. Pri živote ho držala jediná vec- fotografia ženy, ktorú našiel. Logan zistí, že žena na fotografii sa volá Beth a nechá sa zamestnať v psom centre, ktoré vlastní jej rodina. Beth mu spočiatku neverí, no postupom času medzi nimi vznikne niečo viac.

Znovu 17 (17 Again)

Žáner: Komédia

Zac Efron, ako tridsiatnik Mike, dostane magickú možnosť zmeniť svoj život. V jednom okamžiku sa ocitá späť na strednej škole, kde je hviezdou basketbalového tímu a spolužiakom svojich vlastných detí. Táto vzniknutá situácia mu ponúka jedinečnú príležitosť, zmeniť sa z nudného otca na super kamaráta.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -