Nedávno sme zverejnili článok o súťaži Shot on iPhone 2019. Nachádzali sa v ňom aj výherné obrázky. Na základe tohto sme urobili na našom Facebooku malú výzvu, kde sme vás poprosili aby ste tiež zverejnili vašu najlepšiu fotku. Aktivita nás prekvapila a tak zverejňujeme 10 najlepších fotiek od vás, ktoré sa nám najviac páčili.

Výzva na Facebooku pod našim článkom…

Chceli by sme sa vám poďakovať za vašu aktivitu pod našou výzvou. V podstate sme nečakali, že sa nám toľko ľudí rozhodne poslať svoje fotografie zachyhtené na iPhone, ktorých bolo celkovo viac ako 80 v komentároch a ďalších 120 v správach. Všetky zverejniť nemôžeme, na to nemáme kapacitu. Môžeme ale zverejniť inekoľko TOP zachytené na iPhone s tým, že pod nový príspevok na Facebooku (s linkom na tento článok) môžete posielať zase svoje fotografie a výzvu zopakujeme.

Pokiaľ sa táto aktivita ujme, môžeme spustiť súťaž o rôzne ceny (príslušenstvo na iPhone). iPhony sú síce len smartfóny ale už aj tak dokážu ponúknuť kvalitu záberov blížiacu sa profesionálnym fotoaparátom za tisíce eur. Fotografie môžu byť ľahko editované. Poďme ale teraz na TOP fotografie zachytené na iPhone od vás.

TOP fotografie zachytené na iPhone od vás…

Ešte aby sme upresnili. Nikde sme nepísali, že fotografie nemajú byť upravené či editované. Niekedy im práve to dodá svoje čaro…

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here