Pokiaľ sa radi zabávate, pripravili sme si pre vás výber najvtipnejších seriálov na Netlixe, pri ktorých sa budete smiať od začiatku až do konca. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je úplne náhodné. Poďme na to.

Dejiny nadávania (History of Swear Worlds)

Zábavno-vzdelávací seriál, History of Swear Worlds, vám v každej epizóde predstaví pôvod, históriu a dopady najznámejších anglických vulgarizmov. Nebudú chýbať vyjadrenia od odborníkov či vtipné komentáre komikov. Seriálom vás bude sprevádzať herec Nicolas Cage.

Hrajú: Nicolas Cage

Počet sérií a epizód: 1 / 6

Brooklyn 99 (Brooklyn Nine-Nine)

Detektív Jake Peralta je síce dobrý policajt, no dodržiavanie pravidiel nie je jeho silná stránka. Medzi kolegami je rekordmanom v počte zadržaných a jeho kariéra je priam hviezda. Teda aspoň dovtedy, kým na okrsok nastúpi nový veliteľ, ktorý od Jakea požaduje aby dodržiaval predpisy.

Hrajú: Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews

Počet sérií a epizód: 8 / 156

Dobré miesto (Good Place)

Dej seriálu sa odohráva v posmrtnom živote, kde sú ľudia roztriedení a poslaní na Dobré alebo Zlé miesto. Na Dobré miesto sa dostanú iba tí, ktorí sa počas svojho života správali slušne a čestne. Na Zlé miesto sa dostanú všetci ostatní a zažívajú tam nekonečné muky. Seriál sleduje Ellen Shellstrop, ktorá sa vďaka chybe v systéme dostala na Dobré miesto, kam rozhodne nepatrí.

Hrajú: Kristen Bell, Ted Danson, William Jackson Harper

Počet sérií a epizód: 4 / 50

https://www.youtube.com/watch?v=RfBgT5djaQw

Kravaťáci (Suits)

Mike Ross je nadpriemerne inteligentný, no napriek tomu nedokončil vysokú školu. Zhodou okolností sa pripletie do výberového konania na post spolupracovníka Harveyho Spectora, jedného z najlepších právnikov na Manhattne. Napriek tomu, že jednou z podmienok prijatia je absolvovanie práva na Harvarde, Harvey Mika príjme.

Počet sérií a častí: 9 / 136

Hrajú: Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman

Grace a Frankie (Grace and Frankie)

Život Grace a Frankie sa obráti hore nohami, keď im ich manželia oznámia, že sú do seba zaľúbení a plánujú svadbu. Dve ženy, ktoré sa nikdy nemali rady, sú nútené žiť spolu. Postupom času si jedna k druhej nájdu cestu a stanú sa z nich najlepšie kamarátky.

Hrajú: Jane Fondam Lily Tomlin, Sam Waterston

Počet sérií a epizód: 7 / 94

Moderná rodinka (Modern Family)

Seriál sa točí okolo troch typovo rozdielnych rodín z klanu Pritchettových. Na čele klanu stojí šesťdesiatnik Jay, spolu so svojou mladou manželkou a jej synom. Jayova dcéra Claire žije s manželom a svojimi tromi deťmi a Jayov syn si spolu s partnerom práve adoptoval dieťa z Vietnamu. Tieto tri rodiny nám ponúkajú vtipný pohľad na modernú rodinu 21. storočia.

Prečítajte si tiež  Prečo sa musí Apple zobudiť?

Hrajú: Ed O’Neill, Sofia Vergana, Julie Bowen

Počet sérií a epizód: 11 / 250

Sexuálna výchova (Sex Education)

Otis je nesebavedomý stredoškolák, ktorý má odpoveď na všetky otázky ohľadom sexu. Jeho problémová spolužiačka Maeve mu navrhne, aby spolu začali podnikať. S cieľom pomôcť svojim spolužiakom si v škole otvoria sexuálnu poradňu.

Hrajú: Asa Butterfield, Emma Mackey, Gillian Anderson

Počet sérií a epizód: 2 / 16

Orange Is the New Black

Život Piper Chapmanovej sa zdá byť po všetkých stránkach dokonalý – je mladá, krásna, vzdelaná a zasnúbená. Jedného dňa ju však dobehne hlúpa chyba z minulosti. 10 rokov dozadu sa pokúsila previesť cez hranice kufor plný špinavých peňazí a teraz za to zaplatí. Seriál je inšpirovaný knižnou autobiografiou spisovateľky Piper Kerman.

Hrajú: Taylor Schilling, Laura Prepon, Kate Mulgrew 

Počet sérií a epizód: 7 / 91

Santa Clarita Diet

Manželia Sheila, Joel a ich dcéra Abby sú priemerná americká rodina. Ich pokojný život sa obráti hore nohami potom, čo Sheila prejde záhadnou zmenou. Stane sa z nej nesmrteľné zombie, ktoré sa živí surovým ľudským mäsom. Rodina však musí stáť pri sebe nech sa deje čo chce!

Hrajú: Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson 

Počet sérií a epizód: 3 / 30

Smrť nás spojí (Dead to Me)

Zničená vdova Jen zasvätila svoj život pátraniu po vodičovi, ktorý zrazil jej nebohého manžela. Náhodou sa spriatelí s večne optimistickou Judy, ktorá však skrýva niekoľko tajomstiev. Seriál sleduje príbeh dvoch žien, ktoré si navzájom zabili svojich partnerov.

Hrajú: Christina Applegate, Linda Cardellini, Max Jenkins  

Počet sérií a epizód: 2 / 20

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.