Pokiaľ sa radi zabávate a nemáte chuť na horory, máme pre vás ponuku pätnástich zábavných filmov, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Niektoré sú domáce, iné zase zahraničné. Všetky ale ponúkajú príjemnú atmosféru, pri ktorej sa zasmeje celá rodina. Toto sú najlepšie komédie na Netflixe. Poďme na to!

15. No není to romantika? (Isn’t It Romantic)

Natalie je newyorská architektka, ktorá sa silou mocou snaží, aby si kolegovia všimli jej potenciál. Nemá však šťastie v práci a ani v láske. Všetko sa zmení vtedy, keď sa v metre udrie do hlavy a ostane v bezvedomí. Po prebudení sa jej život premení v romantickú komédiu, čo vzhľadom k jej celoživotnému cynizmu voči láske, prináša naozaj vtipné situácie.

Hrajú: Rebel Wilson, Liam Hemsworth, Adam Devine

14. Štyridsiatka na krku (This is forty)

Táto úprimná a neprikrášlená komédia je sondou do manželstva a rodinného života Petea a Debbie. Obaja sa snažia skĺbiť prácu, povinnosti a starostlivosť o deti, pričom im už neostáva čas na seba samých. Dej hovorí o slastiach a starostiach manželstva i rodičovstva v dnešnej modernej dobe.

Hrajú: Leslie Mann, Paul Rudd, Megan Fox

13. Šťastný nový rok

Partia kamarátok, ich rodiny a známi sa stretávajú v rozprávkovo zasnežených Vysokých Tatrách. Príbeh sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok. Počas týchto dní budú musieť čeliť zmenám, životným výzvam a predovšetkým veľkému počtu trapasov. Romantická slovenská komédia Šťastný nový rok odkazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si nájde každého.

Hrajú: Táňa Pauhofová, Ján Koleník, Emília Vášáryová

12. Tá druhá (The Wrong Missy)

Tim je pomerne obyčajný chlap, ktorý túži zabudnúť na svoju ex-snúbenicu a tak sa rozhodne absolvovať rande naslepo. To sa však skončí fiaskom. Po pár mesiacoch stretne na letisku ženu svojich snov. Keď zistí, že sa musí zúčastniť pracovného teambuildingu na Havaji, rozhodne sa využiť situáciu a pozvať krásku z letiska na spoločný výlet. Kvôli zhode mien však omylom pozve na Havaj tú, s ktorou zažil katastrofálne rande naslepo.

Hrajú: David Spade, Lauren Lapkus, Molly Sims

11. Vražda na jachte (Murder Mystery) 

Nick a Audrey sú priemerní newyorskí manželia, ktorí čoskoro oslávia 15. výročie svadby. Vyberú sa na romantický výlet do Európy, kde sa nečakane stanú hlavnými podozrivými z vraždy. Neostáva im nič iné, ako túto záhadnú vraždu rozlúštiť.

Hrajú: Jennifer Aniston, Adam Sandler

Prečítajte si tiež  Tesla tvrdí, že jej batérie prežijú aj štandardný spaľovací automobil

10. Reparát (The Do Over)

Max a David sú starí kamaráti z vysokej školy. Obaja sú unavení zo svojich stereotypných životov a tak sa rozhodnú pre veľkú zmenu. Nafingujú svoj smrť, vytvoria si nové identity a vydajú sa do sveta za dobrodružstvom.

Hrajú: Adam Sandler, David Spade, Kathryn Hahn

9. Shaft

John Shaft pracuje na voľnej nohe ako súkromný vyšetrovateľ. Jedného dňa ho vyhľadá jeho syn JJ, ktorého videl naposledy ako bábätko. Obracia sa na neho s prosbou o vyšetrenie záhadnej smrti jeho najlepšieho kamaráta.

Hrajú: Samuel L. Jackson, Jessie T. Usher, Regina Hall

8. (Ne)matky (Otherhood)

Je Deň matiek a tri kamarátky z predmestia dostanú bláznivý nápad. Rozhodnú sa vyraziť do New Yorku a prekvapiť svojich dospelých synov. Tí zostanú z nečakanej návštevy zaskočení a nie úplné nadšení.

Hrajú: Angela Bassett, Patricia Arquette, Felicity Huffman

https://www.youtube.com/watch?v=WhK3pLNaA0I

7. Som sexy (I Feel Pretty)

Renee trpí nízkym sebavedomím, ktorého pôvod je zakotvený v jej ľahkej nadváhe. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď sa vo fitku pri páde z rotopedu udrie do hlavy. Po prebudení zisťuje, že sa z nej stala neodolateľne sexy žena s proporciami super-modelky. Jej nové sebavedomie jej umožňuje žiť svoj život na 100%. Ako to dopadne, keď si uvedomí, že jej vzhľad sa nikdy nezmenil?

Hrajú: Amy Schumer, Michelle Williams, Emily Ratajkowski

6. Všechno nebo nic

Linda a Vanda sú nerozlučné kamarátky a spolumajiteľky malého kníhkupectva. Obe sú slobodné a odhodlané nájsť si toho „pravého“. V obchode s nimi pracuje Edo, citlivý a introvertný gay, ktorý taktiež túži po láske. Napriek tomu, že životy tejto trojice zamotá niekoľko mužov, všetko nakoniec dopadne úplne inak, ako by čakali.

Hrajú: Táňa Pauhofová, Klára Issová, Ľuboš Kostelný

5. Nočná návšteva (The Sleepover)

Finchovci pôsobia ako normálna rodinka žijúca na predmestí veľkomesta. Čo sa ale stane, keď skupina zlodejov unesie oboch rodičov? Je na Clancy a Kevinovi, dvoch súrodencoch, aby ich našli a zachránili.

Hrajú: Malin Akerman, Sadie Stanley, Maxwell Simkins

4. Rozchody s.r.o (The Breaker Upperers)

Jen a Mel sa živia skutočne ojedinelým spôsobom. Na objednávku za vás ukončia akýkoľvek zálet, románik či dlhoročný vzťah. Všetko sa to ale náhle zmení vo chvíli, keď jednu z dvojice začne zžierať sebavedomie.

Hrajú: Madeleine Sami, Jackie van Beek

3. Alie vie po čom muži túžia (What Men Want)

Alie Davisová je úspešná športová agentka, ktorá je odhodlaná uspieť v mužskom svete. Na kamarátkinej rozlúčke so slobodou vypije záhadný nápoj, vďaka ktorému získa schopnosť čítať myšlienky mužov. Rozhodne sa, že svoju novú schopnosť využije v boji proti mužským kolegom. Jej prehnané úsilie zvíťaziť dáva poriadne zabrať jej kamarátstvam a novej láske.

Prečítajte si tiež  Android sa dá hacknúť za 14 €. Na iPhone by ste to skúšali márne

Hrajú: Tarajj P. Henson, Wendi McLendon-Covey, Max Greenfield

2. The Babysitter

Bee je Colova opatrovateľka a zároveň dobrá kamarátka. Jedného dňa, keď sa Colovi rodičia vyberú na noc mimo domu, Bee a Col spolu trávia večer a obaja sa dobre bavia. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď Col zostane v noci dlhšie hore a pokúsi sa sledovať, čo bude Bee robiť. Zistí, že ona a jej kamaráti sú členmi satanistický kultu, ktorý urobí všetko preto, aby ho umlčal.

Hrajú: Judah Lewis, Samara Weaving, Bella Thorne

1. The Babysitter: Killer Queen

Prešli dva roky odkedy sa Cola pokúsil zabiť satanistický kult vedený jeho bývalou opatrovateľkou Bee. Démoni z minulosti ho však stále prenasledujú a naďalej mu robia zo života peklo. Pokiaľ ste si pozreli prvý diel, pokračovanie vám nemôže uniknúť.

Hrajú: Judah Lewis, Samara Weaving, Bella Thorne

Pokiaľ máte aj iné tipy, napíšte ich do komentára. Radi prinesieme ďalší článok.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.