Len nedávno sme vám priniesli výber najlepších filmov, v ktorých hrá Anne Hathaway. Dnes pokračujeme výberom najočakávanejších filmov roka 2021. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Rýchlo a zbesilo 9 (F9)

Premiéra: 17. jún

- Reklama -

Dominic Toretto si myslel, že si konečne začne užívať kľudný život s Letty a synčekom Brianom. Lenže potom sa ozvala minulosť. V tíme zlosynov, ktorí sa rozhodli ovládnuť svet je aj Dominicov brat Jakob, ktorému pomáha s realizáciou jeho plánov aj kyberteroristka Cipher. Dominic stojaci tvárou v tvár presile musí dať dokopy „rodinu“ rýchlych a zbesilých šoférov.

Hrajú: Vin Diesel, Jon Cena, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Jordana Brewster, Ludacris

Nie je čas zomrieť (No Time To Die)

Premiéra: 30. september

James Bond skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Teda iba dovtedy, kým sa neukáže jeho starý priateľ zo CIA s prosbou o pomoc. Agent 007 zisťuje, že táto misia bude ešte zradnejšia, než sa na začiatku zdalo. 

Hrajú: Daniel Craig, Rami Malek, Ana de Armas

Zabijakov osobný strážca 2 (Hitman´s Wife Bodyguard)

Premiéra: 15. júl

Na scénu prichádza zabijakova žena, neslávne známa podvodníčka Sonia Kincaid, ktorá má pre osobného strážcu novú nebezpečnú úlohu. Namiesto pokojného relaxu pri mori čaká na Michaela bláznivý road trip, plný automobilových naháňačiek, výbušnín, bitiek, gangstrov a mafie.

Hrajú: Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek

Tiché miesto: Časť II (A Quiet Place: Part II)

Premiéra: 10. jún

Nikto nevie čo sú zač ani odkiaľ prišli. Vie sa len to, že majú mimoriadne vyvinutý sluch a aj ten najslabší zvuk okamžite priláka ich pozornosť. Evelyn, ktorá zostala sama s tromi deťmi, sa vydáva na nebezpečnú cestu s cieľom nájsť niekoho, kto im pomôže.

Hrajú: Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe

Venom: Carnage prichádza (Venom: Let There Be Carnage)

Premiéra: 17. september

Eddie Brock sa pokúša prispôsobiť životu so svojim hostiteľom, ktorý mu prináša nadľudské schopnosti. Svoju kariéru sa snaží obnoviť rozhovorom so sériovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorému sa však podarí utiecť z väzenia a sám sa stáva ďalším hostiteľom.

Hrajú: Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson

V zajatí démonov: Prinútil ma k tomu diabol (The Conjuring: The Devil Made Me Do It)

Premiéra: 3. jún

Skúsení vyšetrovatelia paranormálnych javov Ed a Lorraine Warrenovci pracujú na jednom z najzaujímavejších prípadov ich kariéry. Chlapec obvinený z vraždy tvrdí, že je posadnutý démonom. Prvýkrát v americkej histórii je použitá posadnutosť diablom pri obhajobe zločinu.

Hrajú: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Julian Hilliard

Black Widow

Premiéra: 8. júl

Natasha Romanoff, alias Black Widow, je naprieč celým svetom prenasledovaná nezastaviteľným zabijakom Taskmasterom, ktorý má jedinú úlohu – zničiť ju. Zároveň sa musí vysporiadať so skupinou veľmi nebezpečných ľudí, ktorí odhalili jej takmer zabudnutú minulosť.

Hrajú: Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.