Rozruch okolo seriálu „The Morning Show“ evidentne stále neskončil. Dielo bolo nominované na viacero ocenení. Žiaľ do dnešného dňa získalo len jednu cenu. Konkrétne ju dostal herec Billy Crudup stvárňujúci Coryho Ellisona. Dnes sa k nemu pridala aj hlavná postava, legendárna Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston bola ocenená za výkon v „The Morning Show“

Herečku Jennifer Aniston si pravdepodobne všetci spájame s kultovým seriálom F.R.I.E.N.D.S (Priatelia) z konca 90-tých rokov. V 2019 si ale zahrala v seriáli “The Morning Show” z produkcie spoločnosti Apple a to hneď hlavnú postavu. Radi by sme dodali, že v tomto prípade ide o snímok, ktorý je pravdepodobne najdiskutovanejší a jeden z najkvalitnejších na platforme Apple TV+.

Dnes bola práve Jennifer Aniston ocenená za vynikajúci ženský herecký výkon, stvárňovala pri tom postavu redaktorky ranného televízneho spravodajstva, “Alex Levy” vo vyššie uvádzanom diele. Jej rola sa odohrávala v prostredí showbiznisu, s ktorým má herečka bohaté skúsenosti. Vyhrala cenu Screen Actors Guild Awards (SAG), ktorá bola udeľovaná na 26. ročníku akcie v americkom Los Angeles.

Jennifer Aniston bola ocenená za výkon v „The Morning Show“!
Jennifer Aniston bola ocenená za výkon v „The Morning Show“ – svetapple.sk

Pre Jennifer je toto veľký úspech. Jedná sa vôbec o prvú cenu SAG, ktorú získala samostatne. Nominovaná ale nebola ako jediná z „The Morning Show“. Spoločne s ňou mohli získať cenu za vynikajúci mužský herecký výkon aj herci Steve Carell a vyššie spomínaný Billy Crudup.

- Reklama -

Napokon ju ale získal Peter Dinklage zo seriálu “Game of Thrones”. Prvá séria „The Morning Show“ už skončila. Vzhľadom ale na veľmi dobré ohlasy zo strany kritikov môžeme povedať, že Apple bude pokračovať aj v druhej sérii, ktorá sa už pravdepodobne plánuje a natáča.

Treba tiež povedať, že na platforme Apple TV+ boli aj iné fantastické snímky, ktoré by si zaslúžili pozornosť. Spomeňme napríklad “For All Mankind” alebo “SEE”. Ani jeden z týchto dvoch seriálov ale podľa našich informácii nikde nominovaný nebol a ani žiadnu cenu nezískal. To je škoda. Uvidíme ako sa im bude dariť ďalej, aj v týchto prípadoch očakávame druhú sériu, ktorá by mohla prísť v novembri 2020. Nechajme sa teda prekvapiť. Aký seriál máte na platforme Apple TV+ najradšej vy?

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here