Rozhodli sme sa pre teba spracovať návody, v ktorých nájdeš všetko, čo potrebuješ vedieť o svojom iPhone. Prinesieme tu postupy, ktoré riešia jednoduchšie a tak isto náročnejšie problémy. Dnes sa pozrieme na upozorňovanie bleskom. Nastavenie funkcie zvládneš za niekoľko sekúnd. 

Upozorňovanie bleskom na iPhone. Načo?

Ak sa pýtaš, prečo si aktivovať túto funkciu, odpoveď je jednoduchá. Ja osobne ju využívam v situáciách, keď je môj iPhone položený na stole, obrazovkou otočenou dolú. Akonáhle mi príde akékoľvek upozornenie, LED dióda pri fotoaparáte zabliká a ja ho môžem skontrolovať. Rýchle a jednoduché.

Tak isto sa funkcia hodí vo večerných hodinách. Človek si ľahko všimne výrazné upozorňovanie bleskom. V tomto bode by som ale upozornil na fakt, že nie každý bude túto možnosť oceňovať. Na nočnom stolíku prípade pri šálke vína dokáže byť poriadne „otravná“.

Najlepšie je teda upozorňovanie bleskom na iPhone vyskúšať a sami uvidíte, do akej miery vám vyhovuje alebo nevyhovuje. Jednoduchý postup nájdete v nižšie: 

Návod – Ako zapnúť upozorňovanie bleskom na iPhone.

  1. Prejdi do Nastavenia
  2. Vyber možnosť Prístupnosť
  3. Následne skrolluj dole, až ku časti „Zvuk a obraz“ (klikni na ňu)
  4. Následne zvoľ Upozorňovanie bleskom
  5. Tu si ešte môžete zvoliť aj to, či chcete aby váš telefón blikal v tichom režime.
  6. Hotovo 🙂
upozorňovanie bleskom, blikanie, iPhone návod
Návod: Ako zapnúť upozorňovanie bleskom na iPhone

Prečítajte si tiež  Apple predstaví svoj prvý skladací smartfón najskôr v roku 2023. Informoval o tom veľmi presný analytik
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk