Spoločnosť Apple predstavila AirPods Pro 2. generácie, ktoré obsahujú úplne nový prvok. Vďaka jednoduchému systému uchytenia, si na nabíjacie puzdro môžete pripevniť prívesok, vďaka ktorému sa vám bude so zariadením jednoduchšie manipulovať. Ak ste si však mysleli, že prívesok bude súčasťou štandardného balenia, tak ste boli na omyle. Kúpiť si ho ale môžete priamo z Apple Online Store.

Spoločnosť Apple v súčasnosti svoje vlastné pútko nevyrába, no pri vývoji AirPods Pro 2 pravdepodobne spolupracovala so spoločnosťou Incase. Tá sa už dlhé roky zaoberá vývojom a výrobou príslušenstva pre rôzne produkty a tak vytvorila svoj vlastný prívesok pre nové bezdrôtové slúchadlá.

Jeho cena štartuje v USA na hranici 12,95 $, zatiaľ čo v Európe si zaň zaplatíme kvôli výraznému prepadu eura voči doláru až 14,95 €.

A aj keď to je pri cene AirPods Pro 2, ktorá sa pohybuje na úrovni 299,00 € pomerne zanedbateľná čiastka, netreba zabúdať, že za 17,99 € už môžete mať celé originálne káblové EarPods. Zaplatíte iba o 3 eurá viac.

Sme veľmi zvedaví, či Apple predstaví aj vlastnú „šnúrku“ pre bezdrôtové slúchadlá, alebo to nechá výhradne na certifikovaných výrobcoch tretích strán. Každopádne nás však zaujíma váš názor, či by ste si podobný produkt boli ochotní zaobstarať aj vy. Napíšte nám to do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple chce zmeniť spôsob, akým chránite svoj iPhone či iPad: Pozrite sa na ich nový patent
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.