Na trhu s bezdrôtovými slúchadlami si môžete vyberať z ohromného množstva produktov, ktoré sa snažia konkurovať AirPods od Apple. Pomerne ambicióznym zariadením sú čínske Nothing Ear Stick, ktoré ponúkajú podobný no zároveň originálny dizajn, kvalitné prehrávanie hudby, veľmi slušnú výdrž batérie a hlavne sú výrazne lacnejšie.

Aby sme šli rovno k veci, AirPods 3 (ktoré sú pre Nothing Ear Stick adekvátnym konkurentom) predáva spoločnosť Apple od 189 € no na Slovensku sa dajú kúpiť už od cca 158 €. Pokiaľ by vám ale nevadilo požuvíať inú značku, na Nothing Ear Stick ušetríte slušný balík. Toto zariadenie totiž získate po kliknutí na tento odkaz už od 103,9 €, vďaka čomu ušetríte v porovnaní s AirPods viac ako 50 €.

Nothing Ear Stick vám ponúknu dynamické 12,6 mm meniče a nádherný transparentný dizajn, ktorý sa síce tvarmi mierne podobá na svojho najväčšieho konkurenta, no vďaka odhaleným vnútorným komponentom pôsobí originálne a trúfame si povedať, že až nezmeniteľne.

Detekcia uší či odolnosť voči vode a prachu

Nothing Ear Stick
Zdroj: Nothing

Okrem kvalitného prehrávania hudby zvládajú Nothing Ear Stick aj veľa iného. Podporujú napríklad kodeky AAC a SBC a ku zariadeniu sa pripájajú prostredníctvom technológie Bluetooth 5.2. Samozrejmosťou je tiež detekcia slúchadiel v uchu alebo zvýšená odolnosť voči vode a prachu vďaka norme IP54.

Slúchadlá sú samozrejme kompatibilné s operačnými systémami iOS aj Android a prinášajú aj rýchle nabíjanie prostredníctvom USB-C portu. Po desiatich minútach v elektrickej sieti získate dosť energie na to, aby ste ich mohli používať aspoň 2 hodiny!

Nothing Ear Stick majú extrémnu výdrž batérie 

Nothing Ear Stick
Zdroj: Nothing

No a keď už sme pri batérii, doslova úchvatná je aj jej výdrž na jedno nabitie. Samotné púzdro totiž zvláda až 29 hodín, čiže viac ako jeden deň a plne nabité slúchadlá zase 7 hodín, čo je z nášho pohľadu viac ako dosť. Na tieto hodnoty sa klasické AirPods 3 nechytajú.

V ušiach vás navyše nebudú tlačiť ani po tomto čase, nakoľko prichádzajú s veľmi ergonomickým dizajnom a hlavne extrémne nízkou váhou, iba 4,4 gramu.

Ak teda chcete kvalitné zariadenie na počúvanie hudby a AirPods sú pre vás moc drahé, prípadne plánujete vyskúšať inú značku, s Nothing Ear Stick nič nepokazíte. Najlepšie ponuky na ich nákup nájdete po kliknutí na tento odkaz.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Pripravte sa na zdražovanie. Apple v roku 2022 zvýši priemernú cenu svojich produktov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -