Hoci Apple TV nepatrí k hlavným ťahačom spomedzi zariadení z portfólia jablkovej spoločnosti, bez pochýb sa jedná o veľmi šikovný produkt, ktorý by mal vlastniť každý jeden nadšenec Apple.

Rovnaké vyjadrenie platí aj o najnovšej generácii Apple TV 4K, ktorú gigant z Cupertina predstavil minulý mesiac a predáva ju za rozumných 169 €, respektíve 189 €.

Nová generácia Apple TV 4K 2022 je vybavená modernejším a extrémne výkonným čipom A15 Bionic, podporou HDR10+ a aktualizovaným ovládačom Siri Remote.

Apple TV 4K
Zdroj: Unsplash / Nicolas J Leclercq

Možno už viete o tom, že technologický gigant urobil zmenu, v rámci ktorej ku základnému 64 GB modelu nedodáva v štandarde ethernetový port, ale iba bezdrôtové Wi-Fi pripojenie. Týmto spôsobom sa Apple snažilo ušetriť náklady, aby znížilo cenu.

Aby toho nebolo málo, Apple pri tomto zariadení navýšilo aj kapacity úložiska. Kým predošlý model z roku 2021 ponúka buď 32 GB alebo 64 GB pamäť, nový model má k dispozícii buď 64 GB alebo 128 GB. Jedinou nepríjemnou novinkou, ktorú Apple zaviedlo je absencia nabíjacieho kábla pre ovládač. V balení sa už po novom vôbec nenachádza.

Apple TV 4K 2022 - obsah balenia
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Súboj virtuálnej reality: Meta sa na Apple svojim headsetom absolútne nechytá, tu je dôvod prečo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here