Apple Event s názvom Let Loose nám priniesol hneď niekoľko nových prírastkov do jablkovej ponuky zariadení. Popri nových modeloch iPadov Pro a iPadov Air sa nenechala zahanbiť ani kategória príslušenstva. Nové tablety so sebou priniesli množstvo vychytávok, spomedzi ktorých sa určitej dávky vylepšení dočkala aj klávesnica Magic Keyboard.

Klávesnica Magic Keyboard bola prvýkrát predstavená ešte v roku 2020 a je špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám profesionálnych používateľov iPadov. Jej nová verzia približuje zážitok z práce na iPade Pro ešte bližšie k plnohodnotnému laptopu.

Klávesnica pre iPad Pro dostala radu vylepšení

Nová klávesnica je tenšia a ľahšia ako jej predchodca a prichádza s niekoľkými vylepšeniami. Funkčný rad klávesov na Magic Keyboard umožňuje rýchly prístup k ovládacím prvkom, ako je nastavenie hlasitosti, jasu alebo prehrávania obsahu.

Okrem toho na nej nájdeme aj väčší trackpad, ktorý je teraz ešte citlivejší s haptickou spätnou väzbou. Apple tvrdí, že pri práci s ním budete mať pocit, že pracujete na MacBooku!

Magic Keyboard pre iPad Pro
Zdroj: Apple

Klávesnica tiež obsahuje hliníkovú opierku pre dlane, čo zvyšuje pohodlie pri písaní. V skratke sa dá napísať, že ak patríte medzi používateľov iPadu, no chcete ho využívať skôr ako MacBook s možnosťou dotykového displeja, nová Magic Keyboard prináša dokonalý spôsob, ako premeniť zariadenie na extrémne výkonný laptop s dotykovou obrazovkou.

Magic Keyboard pre iPad Pro
Zdroj: Apple

Nová klávesnica Magic Keyboard je dostupná na objednávku, pričom prvé dodávky budú rozoslané na budúci týždeň. Čo však určite nepoteší je jej cenovka.

Tá totiž zostáva rovnaká ako v prípade predchádzajúcej verzie. Za verziu pre 11″ iPad Pro zaplatíme 349,00 €, zatiaľ čo za klávesnicu pre 13″ iPad Pro 399,00 €. A to veru nie je najmenej.

Prečítajte si tiež  Apple predstavil nový iPad Pro. Toto je aktuálny kráľ tabletov

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -