Spoločnosť Apple je preslávená svojimi vydarenými reklamami na rôzne produkty či služby, ktoré útočia na emócie diváka. Technologický gigant teraz spustil kampaň, ktorou chce upozorniť na dlhú výdrž batérie v novom iPhone 14. Ten si len tak mimochodom môžete kúpiť v rámci najdostupnejších ponúk na Slovensku už od 787 €. Samotná reklama je trochu iná, než by ste možno očakávali. Má totiž pomerne šokujúce rozuzlenie.

Na ľadovú plochu sa vyberú dvaja chlapi, ktorí si predtým pravdepodobne medzi sebou zahrali hokej. Pokiaľ sledujete NHL, určite si všimnete, že hlavné postavy stvárňujú hviezdy PK Subban a Joe Thornton. Názov reklamy je „The Hunt“ z čoho sa dá vcelku logicky vyvodiť, že niečo hľadajú.

S baterkami vo svojich iPhonoch prečesávajú celé klzisko, až kým sa to „niečo“ nepodarí nájsť. Aby ste si to sami užili, nebudeme vám prezrádzať viac. Reklamu si otvoríte pod týmto odstavcom. Do komentára nám napíšte, či sa vám tento nápad páčil alebo nie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Google je vyšetrované Európskou úniou.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -