Keď spoločnosť Apple predstavila svoje špičkové Apple Watch Ultra, hodinky svojim dizajnom upútali pozornosť obrovského množstva zákazníkov. Problémom tohto zariadenia ale bola cena, ktorá štartovala na úrovni 999 €. A to nie je málo. Ako sa však zdá, tento produkt sa rýchlo rozšíril do sveta a jeho cena začala postupne klesať. Teraz je v zľave za cenu, ktorá vás zaujme.

Aby sme to upresnili, titánové Apple Watch Ultra, ktorých displej je prekrytý zafírovým sklíčkom kúpite v rámci najlepšej ponuky na Slovensku u dobre hodnoteného predajcu MobilCare.sk len za 866 €. A to sa oplatí. Zariadenie je v tejto kombinácii v ponuke s krásnym remienkom Starlight Alpine Loop a samozrejme naň dostanete aj štandardnú 24 mesačnú záruku. A ak by ste túto ponuku náhodou nestihli využiť, nezúfajte. Spoločnosť Mobilmarket.sk ma zariadenie za 867 €.

Apple Watch Ultra disponujú špičkovými funkciami a všetkými možnými senzormi, ktoré vám odmerajú napríklad srdcový tep, EKG, hladinu kyslíka v krvi a podobne.

Apple Watch Ultra sú zároveň extrémne odolné, nakoľko spĺňajú vojenskú normu MIL-STD 810H. Navyše sa s nimi môžete ísť aj potápať, pretože vďaka vodeodolnosti 10 ATM zvládajú ponor až do hĺbky 40 metrov. Viac sme sa tejto téme venovali tu.

Garminu Epix 2 majú lepšiu výdrž batérie a kúpite ich podstatne lacnejšie ako Apple Watch Ultra

Garmin Epix (Gen 2)
Zdroj: Pocket-Lint

A ak vás Apple Watch Ultra zaujali, no chcete sa pozrieť aj na to, čo má v ponuke konkurencia, ich najsilnejším rivalom sú zrejme inteligentné hodinky Garmin Epix 2. Rovnako sú veľmi odolné, ponúkajú množstvo meraní a športov a všetko ovládate cez plnofarebný a skutočne kvalitný AMOLED displej s funkciou Always-on.

Bežná cena za Garmin Epix 2 sa pohybuje v e-shope Datart.sk na úrovni 899 €, takže hodinky sú o čosi lacnejšie ako Apple Watch Ultra. Ak by ste ich ale chceli kúpiť najlacnejšie na Slovensku, po zľave ich zoženiete aj za 649 € na Mall.sk a to je vynikajúca, no zrejme časovo obmedzená ponuka.

Garmin Epix (Gen 2) Sapphire v zľave
Zdroj: YouTube / DesFit (snímka obrazovky)

Oproti hodinkám od Apple ušetríte nemalých 217 € (Mall.sk), respektíve 127 € (K24.sk) a získate zariadenie, ktoré je schopné vydržať na jedno nabitie pri bežnom používaní až 6 dní a v špeciálnych režimoch aj 16 dní.

Naopak, Apple Watch Ultra zvládajú v klasickom režime len 1,5 dňa a v špeciálnom úspornom režime 2,5 dňa. Ide teda o obrovský rozdiel, ktorý môže rozhodnúť o hodinkách, ktoré si napokon vyberiete.

Stále však platí, že Garminy si s iOS nebudú rozumieť tak dobre, ako práve Apple Watch. Na druhej strane však majú pre túto platformu vynikajúcu aplikáciu.

Prečítajte si tiež  Ako získať AirTag už za 28 €? Je to úplne jednoduché. Na zariadení sa dá krásne ušetriť

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here