Ak si chcete užiť najmodernejšiu hernú konzolu súčasnosti, teraz si ju môžete zaobstarať za veľmi výhodnú cenu. Spoločnosť Sony ešte v polovici minulého mesiaca výrazne zlacnila nové PlayStation 5 Slim s mechanikou, pričom na nákupe môžete veľmi slušne ušetriť. Získate pritom zariadenie, ktoré vám bude roky verne slúžiť.

PlayStation 5 Slim vyzerá na prvý pohľad skoro rovnako, ako klasická verzia. Keď si ich však postavíme vedľa seba, zistíme, že novinka je o cca 30 % menšia. Najzásadnejšou inováciou je však konštrukčná zmena, v rámci ktorej pribudla možnosť pripojiť / odpojiť Blu-Ray mechaniku. Ak si teda človek kúpi digitálnu edíciu a zrazu zistí, že chce hrať klasické hry na Blu-Ray diskoch, nemusí si kupovať novú konzolu, ale len tento jeden komponent. No a koľko vlastne PlayStation 5 Slim stojí? To je na tom to najlepšie.

Táto herná konzola, ktorá bola inovovaná len koncom minulého roka sa predáva štandardne za 549 € s DPH. Keďže ju však Sony zlacnilo, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať len za 469 € s DPH u predajcu s fantastickým hodnotením. Do pozornosti však dávame, že táto akcia môže kedykoľvek skončiť. Nad PS5 Slim sa preto v rámci takejto ponuky neoplatí dlho váhať.

Zaujímavé je, že digitálna verzia tej istej konzoly (a teda bez Blu-Ray mechaniky) je na slovenskom trhu taktiež v predaji a po kliknutí na tento odkaz ju zoženiete za 441 € s DPH. Rozdiel v cene teda predstavuje cca 30 € a samotná mechanika sa štandardne predáva za 100 – 130 €. Aj to je dôvod, prečo sa kúpa PlayStation 5 Slim momentálne tak moc oplatí.

Inovovaná konzola dostala aj väčšie SSD úložisko, ktoré už nemá 825 GB, ale po novom až 1 024 GB, vďaka čomu si naň viete uložiť viac dokumentov aj hier. Samotné PS5 má aj perfektný ovládač DualSense s haptickou spätnou väzbou, mikrofónom či dokonca reproduktorom a aby toho nebolo málo, na zariadení si okrem hrania hier môžete pustiť napríklad aj Netflix, vďaka čomu ho môžeme označiť za také domáce inteligentné centrum. Ak sa vám teda konzola páči, neváhajte a kúpte si ju v zľave. Takáto akcia nebude platiť večne.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Petr Mára sa pozrel na STEM PLAYER od Kanyeho Westa. Neuveríte, ako primitívne táto vec funguje
Môže ťa zaujímať
- Reklama -