Mark Gurman (presnosť 88,8 %) z agentúry Bloobmerg zverejnil len pred pár minútami svoju analytickú predpoveď, v ktorej sa venuje očakávanému septembrovému Apple eventu. Okrem potvrdenia udalosti prezradil, akých zariadení sa na nej dočkáme!

iPhone 13 v štyroch verziách

Azda najväčším lákadlom bude nový iPhone 13, ktorý však môže niesť aj názov iPhone 12S. Dôvodom bude dizajn podobný aktuálnej generácii, ktorý sa bude líšiť iba v detailoch.

Zákazníci sa však môžu tešiť napríklad na lepšie fotoaparáty, procesor A15 Bionic, menší výrez pre Face ID, 120 Hz Always-on displej (pravdepodobne len pre drahšie modely) a veľa iného. Apple by tiež malo zväčšiť batériu, rozšíriť dostupnosť mmWave 5G či priniesť viacero zaujímavých funkcií.

Apple Watch Series 7 s plochým dizajnom

Mark Gurman očakáva od Apple Watch Series 7 prepracovanie dizajnu. Hodinky by mali priniesť displej bez zaoblených okrajov, modernejšie krivky, výkonnejší procesor, výrazné zlepšenie výdrže batérie a možno aj bližšie nešpecifikovaný zdravotný senzor.

V súvislosti s tým sa vylepší aj služba Apple Fitness+, ktorá však na Slovensku nie je dostupná. Používatelia sa dočkajú hlavne viacerých cvičení.

iPad mini 6 s edge-to-edge displejom

iPad mini 6. generácie (2021) - exkluzívne rendery od svetapple.skSpoločnosť Apple prepracuje iPad mini, pričom tento drobný tablet získa nový dizajn inšpirovaný iPadom Air 4. generácie. K dispozícii by tak mal byť edge-to-edge displej, Touch ID v uspávacom tlačidle atď.

Samozrejmosťou bude aj výkonnejší procesor A15 Bionic (5nm), podpora Apple Pencil 2. generácie (prípadne prispôsobenej verzie pre menšie telo iPadu mini 6) či USB-C konektor.

Ešte lepší iPad 9 pre študentov

Najlacnejší iPad v ponukeMožno nenápadným, no z predajného hľadiska veľmi strategickým produktom v ponuke je dnes iPad 8. generácie s 10,2″ displejom.

Apple by malo už v septembri predstaviť nástupcu, ktorý bude podľa Gurmana tenší a rýchlejší. Môže sa tiež stať, že Apple použije aj väčšiu 10,5″ uhlopriečku a iPad 9. generácie prepracuje do šasi pôvodného iPadu Air 3. generácie. Nakoľko je dnes v podstate „voľné“, dávalo by to zmysel.

AirPods 3 s dizajnom podobným AirPods Pro

Správa tiež spomína AirPods 3. generácie, ktoré by mali byť podľa leakera do veľkej miery inšpirované AirPods Pro.

Zákazníci sa síce nedočkajú silikónových štupľov do uší, no celkovo by mali mať k dispozícii nové technológie (hovorí sa o transparentnom posluchu), kvalitnejšie prehrávanie a decentnejšie nabíjacie stonky.

Dajte nám vedieť do komentárov, na čo sa najviac tešíte vy!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -