Len nedávno sme vám priniesli zoznam 6 najlepších filmov, v ktorých hrá Matt Damon. Dnes pokračujeme výberom najlepších seriálových a filmových noviniek, ktoré si môžete pozrieť na HBO GO. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

V síti

Žáner: Dokumentárny 

Tri dospelé herečky sa na sociálnych sieťach vydávajú za neplnoleté dievčatá, aby v priamom prenose prežili skúsenosti dospievajúcich dievčat. V hodnoverných kópiách detských izbičiek si dopisujú a skypujú s dospelými mužmi, ktorí ich na internete vyhľadali a kontaktovali. Dokumentárny film V síti zachytáva nevhodné správy, sexuálne obťažovanie či dokonca vydieranie.

Covidové denníky z New Yorku

Žáner: Dokumentárny

Dokumentárny seriál sleduje päticu mladých filmárov vo veku od 17 do 21 rokov, ktorí behom prvej vlny pandémie koronavírusu natáčali vlastné životy, aby sa podelili o príbehy svojich rodín. Divákom je ponúknutý intímny a dojemný pohľad na obtiažnu situáciu všetkých nepostrádateľných pracovníkov v prvých dňoch tejto krízovej situácie.

Love Express: Zmiznutie Waleriana Borowcyka (Love Express: The Disappearance of Walerian Borowczyk )

Žáner: Dokumentárny

Walerian Borowczyk bol v 70. rokoch minulého storočia radený medzi najväčších vizionárov európskeho filmu. Bol obdivovaný pre svoje nápadité krátke animované filmy a do detailu premyslené celovečerné filmy. O desať rokov neskôr sa však stal jeden z najprekvapivejších kariérnych zvratov v dejinách európskej kinematografie. Borowczyk sa ponoril do bahna pornografie a morálnej skazenosti.

Hrajú: Walerian Borowczyk, Terry Gilliam, Neil Jordan

Superman and Lois 

Žáner: Akčný / Dobrodružný / Dráma / Sci-Fi

Clark Kent, alias najslávnejší superhrdina na svete a najznámejšia komiksová novinárka Lois Lane sú prinútení čeliť doposiaľ najväčšej výzve v ich živote. Stres, tlak a problémy – tomuto všetkému sú v dnešnej spoločnosti vystavení pracujúci rodičia.

Hrajú: Tyler Hoechlin, Elizabeth Tulloch, Inde Navarrette

Než skončí válka (Mientras dure la guerra)

Žáner: Dráma / Historický / Vojnový

Píše sa rok 1936. Miguel de Unamuno, slávny spisovateľ, sa rozhodne verejne podporiť vojenský prevrat v nádeji, že sa tak poradí vyriešiť nestabilnú situáciu v Španielsku. Ľavicová vláda ho okamžite odvolá z funkcie dekana salamanskej univerzity. Povstanie prerastie v krvavý konflikt a mnoho Unamunových priateľov skončí vo väzení.

Hrajú:  Karra Elejalde, Eduard Fernández, Luis Bermejo

Allen vs. Farrow

Žáner: Dokumentárny / Krimi

Dokumentárny seriál skúma príbeh jedného z najznámejších škandálov Hollywoodu, ktorý trvá už desiatky rokov. Sleduje obvinenie Woodyho Allena zo sexuálneho zneužívania jeho dcérky Dylan, následný súdny proces a jeho vzťah s dcérou Miy Farrowové Soon-Yi.

Prečítajte si tiež  Apple v tichosti zaviedla novinku pre MacBook Air 13". Ide o túto vychytávku

Hrajú: Mia Farrow, Ronan Farrow, Dylan O’Sullivan Farrow

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.