Poprední dodávatelia spoločnosti Apple ako Semco, LG Innotek, Kinsus alebo Unimicron sa v posledných dňoch postarali o vyexpedovanie nových bluetooth komponentov. Tie si nájdu svoje miesto v ďalšej generácii Apple Watch, iPhonov a podľa všetkého aj slúchadiel AirPods.

Podľa Marka Gurmana z agentúry Bloomberg by mali nové slúchadlá doraziť ešte koncom roka 2021. Airpods 3 sa pravdepodobne dizajnovo priblížia ku drahšej verzii Pro, čo by predstavovalo prvú veľkú zmenu od roku 2016. Zákazníci však nemajú očakávať silikónové štuple a taktiež niektoré technológie.

- Reklama -

Airpods

Z toho vyplýva, že tretia generácia štandardných slúchadiel Airpods bude mať podobnú cenu, ako súčasná druhá generácia. Zároveň je zrejmé, že nová verzia bude okresanejšia v oblasti niektorých high-endových funkcií v porovnaní s modelom Pro.

V praxi sa tak nedočkáme aktívneho potláčania šumu a možno ani transparentného posluchu. Viac sa ale dozvieme až neskôr.

AirPods Pro 2 

Čo sa týka ďalšej generácie AirPods Pro, tá by mala vyrukovať so sledovaním tréningov a ešte kompaktnejším dizajnom. Slúchadlá by mohli mať podobné senzory, ako hodinky Apple Watch. Nechajme sa teda prekvapiť, či sa tieto zvesti naplnia.

Napíšte nám do komentára, či už na nové AirPods 3 čakáte, alebo vás tento produkt vôbec nezaujíma, nakoľko ste verní inej značke. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here