Ak chcete moderné inteligentné hodinky s veľkým, kvalitným a okrúhlym displejom no zároveň za ne nechcete platiť horibilné sumy, máme pre vás riešenie. Amazfit GTR-4 sa predávajú v zľave za mimoriadne atraktívnu cenu a ponúkajú vám všetko, na čo si len spomeniete. Po hardvérovej stránke mihnutím oka rozdrvia aj také Apple Watch SE 2.

Hodinky Amazfit GTR 4 ponúkajú kvalitný AMOLED displej s rozlíšením 466 x 466 pixelov a tiež podporou funkcie Always-on. Na výber máte samozrejme z rôznych druhov ciferníkov, ktoré si tu môžete prispôsobiť ku obrazu svojmu. Amazfit GTR 4 sú vyrobené z hliníka a vďaka bohatej senzorovej výbave vás budú sledovať vodne i v noci. Keďže dokážu skvele zaznamenávať aj šport, sú vhodné na akékoľvek pohybové aktivity.

Najlepšia je, ale na Amazfit GTR 4 ich cena. Tieto hodinky sú napriek svojej vynikajúcej výbave relatívne lacné, pretože v štandardnom predaji začínajú na čiastke 230 €. Po kliknutí na tento odkaz ich, ale kúpite za 175 €, vďaka čomu ušetríte viac ako 50 €. A keď si porovnáme hardvér Amazfit GTR 4 s tým, čo ponúkajú Apple Watch SE 2, konkurent z Cupertina, ktorý je skoro dvojnásobne drahší ťahá za výrazne kratší koniec.

Kopec senzorov a skvelá výdrž batérie 

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / Tech4All (úprava redakcie)

Hodinky Amazfit GTR 4 sú zaujímavé najmä po hardvérovej stránky. Čo sa týka senzorov, budete mať k dispozícii snímač srdcového tepu, ale aj oxymeter, ktorý vám skontroluje hladinu okysličovania krvi. Taktiež je tu samozrejme barometer či dvojpásmové GPS a aby toho nebolo málo, Amazfit GTR 4 vám ponúknu aj analýzu vášho spánku.

Čo sa týka aktivity, v hodinkách je dokopy až 154 rôznych športových režimov, z ktorých si stačí vybrať ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Absolútne fantastická je tiež výdrž batérie, ktorá sa pri bežnej aktivite dokáže bez problémov dostať aj na päť dní. Ak však svoje Amazfit GTR 4 budete vyťažovať o čosi menej, ľahko sa dostanete aj na sedem až desať dní a pri úsporných podmienkach dokonca na 2 týždne.

Amazfit GTR 4
Zdroj: YouTube / Tech4All

Ak teda hľadáte technologicky nabité a zároveň veľmi dostupné inteligentné hodinky, Amazfit GTR 4 sú pre vás, ako stvorené. Po kliknutí na tento odkaz ich získate už za 175 € a z nášho pohľadu ide vzhľadom na cenu a technológie možno aj o lepšiu voľbu, ako Apple Watch SE.

Samozrejme, Amazfit GTR 4 môžete spárovať ako s Androidom, tak aj s iOS zariadeniami. Ako sa teda rozhodnete?

Prečítajte si tiež  Muži vykradli Apple Store za 30 sekúnd

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -