Ak patríte medzi predplatiteľov jablkovej hudobnej služby, máte sa na čo tešiť. Spoločnosť Apple pridala do Apple Music novú možnosť mesačným playlistov, ktorá funguje rovnako, ako koncoročný zoznam skladieb Replay.

Vďaka novým mesačným zoznamom skladieb „Replay Monthly“ môžu predplatitelia pristupovať k novým zoznamom skladieb za vybrané mesiace, ako aj k zaujímavým štatistikám o ich obľúbených albumoch, interpretoch a návykoch pri počúvaní.

Nový variant Apple Music Replay ponúka podrobnejšiu verziu celkového ročného súhrnu. Tá je používateľom ponúkaná koncom každého roka a poskytuje retrospektívny pohľad na celoročnú spotrebu hudby na platforme.

S mesačným playlistom Replay vám neunikne žiadna skladba

Mesačná verzia tejto funkcie zobrazuje celkový počet minút počúvania za predchádzajúci mesiac a najlepších interpretov, skladby a albumy. Nechýbajú ani výročné míľniky, ktoré môžete každý mesiac prekonávať alebo porovnávať.

Tieto údaje sa archivujú a sú naďalej k dispozícii na neskoršie opätovné prezeranie. To používateľom umožňuje vrátiť sa späť a pozrieť si Replay zoznamy za predchádzajúce mesiace.

Apple Music mesačné playlisty
Zdroj: SvetApple

Funkciu je možné zobraziť na oficiálnej stránke Apple Music Replay alebo priamo v aplikácii. Na rozdiel od ročnej verzie nie je mesačná verzia Apple Music Replay vybavená sprievodným zoznamom skladieb, ktorý si používateľ môže pridať do svojej knižnice alebo do zoznamu najdôležitejších skladieb.

Prečítajte si tiež  Návod: Ako v Apple Music nastaviť obrázok zoznamu skladieb v štýle oficiálnych playlistov

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -