Aj keď je iPhone 11 už objektívne starší model, menej náročným používateľom určite postačí aj v roku 2023. Toto zariadenie má veľký displej, dva kvalitné fotoaparáty a stále priemerne výkonný čip, ktorý bude dostávať softvérové aktualizácie ešte aj v rokoch 2025 či 2026. Ak teda chcete nový iPhone za rozumnú cenu, práve táto generácia sa v súčasnosti javí ako celkom dobrá voľba. Najlepšie ceny na Slovensku nájdete tu.

Napriek svojmu veku si však iPhone 11 stále dobre drží cenu. Veď tento telefón sa u bežných predajcov predáva za 519 € či dokonca 569,9 €. Keďže ale sledujeme ceny, zistili sme, že tieto zariadenia predávajú známe firmy aj oveľa lacnejšie.

Tak napríklad na Alze prebieha do nedele výpredaj, v rámci ktorého získate iPhone 11 už za 493,9 € s DPH. Vieme, nie je to extrémne cenové zvýhodnenie, no v dnešnej dobe je každé ušetrené euro dobré. iPhone 11 však ponúka za zvýhodnenú cenu aj známy obchod Mall.sk, kde ho kúpite dokonca ešte lacnejšie. Aktuálnosť cien si môžete overiť na tejto stránke.

Do 29.1.2023 alebo do vypredania zásob sa bude ponúkať už za 489 € s DPH a ak si vybavíte Mall kartu, za zariadenie zaplatíte iba 459 €. To je v porovnaní s bežnými autorizovanými predajcami zvýhodnenie až na úrovni 60 € a zároveň aktuálne tá najvýhodnejšia ponuka na Slovensku.

Nezabudnite na kvalitný kryt. Na Loopi ho kúpite lacno

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

A ak by ste chceli na svoj nový iPhone 11 kvalitný ekologický kryt, ktorý je vyrobený zo pšeničného plastu, pripravte si 9,99 € na stránke Loopi.sk. V ponuke je aj tradičný transparentný kryt za 14,99 €, ktorý patrí medzi najpredávanejšie produkty.

Loopi Transparent Case
Zdroj: Loopi

Dajte nám vedieť do komentára, či vám iPhone 11 dáva za túto cenu ešte zmysel. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Mark Zuckerberg chce spolu s LG predstaviť konkurenta pre Apple Vision Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -