Pokiaľ hľadáte veľký televízor s kvalitným zobrazením a vysokým rozlíšením, dnes vám dáme jeden tip. Na Alze je totiž vo výraznej zľave zariadenie, ktoré vás určite osloví. 75″ televízor od TCL môžete získať za jednu z najlepších cien na Slovensku. Domov vám ho doručia zadarmo a takisto získate trojročnú záruku od výrobcu v hodnote 119 € grátis. Nie je to však všetko.

Až 75″ TCL C735 vám ponúka skvelé obrazové zážitky vďaka technológii QLED a podpore všetkých HDR formátov. Zariadenie je poháňané operačným systémom Google TV, takže si ľahko spustite streamovacie služby ako Netflix, Apple TV+, HBO Max, Amazon Prime Video či Disney+. Najlepšie ceny pre televízor Až 75″ TCL C735 nájdete aktuálne tu.

No a keďže má 75″ TCL C735 až 144 Hz obnovovaciu frekvenciu, akékoľvek rýchle scény si na ňom užijete s maximálnym pôžitkom. Rovnako tak je tento televízor ako stvorený aj pre hry na konzolách PlayStation 5 alebo Xbox X.

75″ televízor od TCL kúpite vo výhodnej zľave 

TCL 75C735
TCL Soundbar

No a cena? Tá je veľmi priaznivá. Obrovský 75″ televízor TCL totiž nájdete na Alze za mimoriadne výhodnú sumu. Výrobca ho bežne predáva za 1 359 € s DPH, no vy ho môžete získať s 12 % zľavou len za 1 199 € s DPH. Alza vám navyše ponúka aj možnosť inštalácie na stenu priamo u vás doma, pričom za túto službu nemusíte nič platiť. Upozorňujeme ale, že potrebujete stojan, ktorý nie je súčasťou balenia. Takáto je aktuálna cena za televízor TCL na Slovensku.

A keďže sme si 75″ TCL C735 mali možnosť vyskúšať aj my sami a môžeme potvrdiť, že za cenu 1 199 € s DPH sa skutočne oplatí, aj tak sme mu na konci testu museli jednu vec vytknúť. Je to kvalita prehrávaného zvuku, ktorá nám prišla podpriemerná.

Každopádne, aj tento nedostatok môžete vyriešiť a to kúpou originálneho soundbaru od TCL, ktorý stojí na Alze 179 € s DPH. Celkový zážitok zo sledovania filmov, seriálov alebo hrania hier sa posunie na úplne inú úroveň. Soundbar od TCL nájdete najlacnejšie tu.

TCL Soundbar
Zdroj: TCL

Nezabúdajte však, že akcia bude trvať len do 15. januára 2023, prípadne do vypredania zásob. V čase písania tohto článku mala Alza na sklade ešte 24 kusov tohto 75″ televízora od TCL. Postupne sa ale budú skladové zásoby znižovať. Pokiaľ teda máte záujem, poponáhľajte sa.

Existuje aj lacnejšie riešenie 75″ televízora od TCL. Ušetríte na ňom stovky eur

TCL 75P735
Zdroj: TCL

Pokiaľ nie ste fanúšikmi hier alebo si skrátka nepotrpíte na prvotriednom obraze ale skôr veľkej zobrazovacej ploche s vysokým rozlíšením, zaujať by vás mohol aj 75″ televízor TCL 75P735, ktorý sa dá na Alze kúpiť len za 819 s DPH.

Prečítajte si tiež  iPad Air 2020 môže výrazne zlacnieť. Toto je predpokladaná cena.

Počítajte však s určitým rozdielom v kvalite prehrávania a tiež pri hraní hier. Jedným z nich je napríklad podpora len 50 Hz obnovovacej frekvencie, čo môže niektorým náročnejším používateľom vadiť. V porovnaní s cenou 1 199 € za model C735 však ušetríte krásnych 380 €. A to sa počíta.

TCL 75P735
Zdroj: TCL

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -