Ak máte nový počítač alebo chcete upgradovať svoj starý počítač na modernejší operačný systém, nenechajte si ujsť Black Friday na Godeal24. Ste pripravení na akciu roka?

Začnime hneď najnovšou verziou balíka Office 2021 Pro, ktorého pôvodná cena presahovala čiastku 400 €. V rámci výpredaja Black Friday na Godeal24 zaň teraz zaplatíte iba 24,25 €. A nie je to všetko. Ak si kúpite 5 kusov softvéru (napríklad pre rodinu či známych), celková cena klesne len na 13 € za jeden počítač. A to sa oplatí.

Dôležité je tiež podotknúť, že k dispozícii je aj verzia Office pre Mac so zľavou až 62 %. Počas inštalácie a používania poskytuje Godeal24 nepretržitú technickú podporu a sľubuje doživotný popredajný servis. Nemusíte sa teda obávať žiadnych problémov.

Obmedzené množstvo! Získajte MS Office 2021 od 13,05

Až 62 % zľavy na Office pre Mac s kódom: GG62

V rámci akcie Black Friday môžete získať aj Windows 10 Pro pre dva počítače za bezkonkurenčnú cenu, iba 5,62 € / kus. A nie len to. Akonáhle si totiž starší systém nainštalujete, bezplatne môžete prejsť na modernejší Windows 11 Pro. No a v prípade, že je pre vás jednoduchšie rovno kúpiť poslednú verziu Windows 11 Pro, Godeal24 má aj takúto ponuku. Je síce drahšia, no cena 10,25 € je opäť veľmi príjemná.

Kúpte si Windows 10 Pro od 5,62 €

Prečítajte si tiež  Xiaomi Redmi Buds 4 Pro kúpite šialene lacno: Konkurujú pri tom AirPods Pro 2

Až 62 % zľava na balíky Windows + Office s kódom: GG62

Ďalšie produkty Windows s 50 % zľavou s kódom: GG50

Veľkoobchod: Windows OS a Microsoft Office

Godeal24 je profesionálny internetových obchod s rozsiahlym katalógom 100 % zaručených a legálnych digitálnych licencií. Kvalitný softvér môžete vďaka tomu získať s viac ako 80 % zľavou. Zaujať by vás preto mohli nie len obľúbené operačné systémy Windows a kancelársky balík Office, ale aj praktickejší softvér pre počítače a mobilné nástroje, ako napríklad séria IOBIT, softvér Ashampoo, Disk Drill a mnohé iné.

Ďalšie počítačové nástroje: Skvelé ceny za skvelé produkty

Vďaka vysokokvalitným produktom a profesionálnym službám získala spoločnosť Godeal24 hodnotenie 4,9 a 98 % spokojnosť na TrustPilot (nezávislá platforma pre používateľov na hodnotenie kvality služieb a produktov).

Godeal24 vám tiež ponúka Profesionálnu technická podporu 24/7 a doživotný popredajný servis. V prípade akýkoľvek otázok kontaktuje spoločnosť Godeal24 prostredníctvom e-mailovej adresy:service@godeal24.com.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro je v zľave extrémne dostupný. Jeho cena výrazne klesla
Môže ťa zaujímať
- Reklama -