Jason Sudeikis získal Zlatý glóbus

Pokiaľ máte radi zábavu, seriál Ted Lasso by ste si nemali nechať ujsť. Celé dielo sa točí okolo neznámeho trénera amerického futbalu z Kansasu, ktorý bol najatý ako tréner profesionálneho futbalového tímu v Anglicku. Napriek tomu, že s trénovaním tohto športu nemá žiadne skúsenosti, urobí všetko čo je v jeho silách, aby svojich hráčov priviedol k úspechu.

Bezprostredne po zverejnení prvej série získal Ted Lasso skvelé ohlasy od kritikov a verejnosti. Ľudia oceňovali najmä neutíchajúcu pozitivitu trénera, ktorý si vedel poradiť aj v neľahkej životnej situácii – čo bolo v časoch pandémie doslova žiadúce.

Medzi ďalších nominantov v kategórii „najlepší herecký výkon v televíznom seriáli“ v kategórii „Muzikál alebo komédia“ patrili:

  • Don Cheadle – „Black Monday“
  • Nicholas Hoult – „The Great“
  • Eugene Levy – „Schitt’s Creek“
  • Ramy Youssef – „Ramy“

Zlatý glóbus každoročne oceňuje to najlepšie z amerického i medzinárodného filmu a americkej televízie, pričom výsledky posudzuje porota Hollywood Foreign Press Association.

Toto je vôbec po prvýkrát, čo takúto cenu získala spoločnosť Apple so svojou službou Apple TV+. Aby toho nebolo málo, streamovacia platforma bola nominovaná na ďalšie tri ceny, no tie sa jej obhájiť nepodarilo.

Na záver ešte jedna dobrá správa. Spoločnosť Apple oceňuje úspech Teda Lassa a aj preto v týchto chvíľach dokončuje druhú sériu, ktorá bude mať premiéru niekedy v lete 2021. Tešiť sa vraj môžeme aj na tretiu sériu, ktorá bola medzičasom schválená. Napíšte nám do komentára, čo si o tomto snímku myslíte vy.

Prečítajte si tiež  Tom Hanks priniesol na Apple TV+ obrovské množstvo predplatiteľov. Dlho sa však neohriali
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.