Spoločnosť Moment poznáme predovšetkým ako výrobcu profesionálneho „foto“ príslušenstva pre iPhone. Ako sa však ukazuje, po novom chce vstúpiť aj do vývojárskeho prostredia. Pre fanúšikov „retro“ štýlu pripravila aplikáciu RTRO. Vhodná bude napríklad na Instagram Stories alebo TikTok.

Osviežte svoje Instagram Stories pomocou aplikácie RTRO.

Pokiaľ máte radi v súčasnosti veľmi populárny retro štýl, ste na správnej adrese. Aplikácia RTRO od spoločnosti Moment vám ho prinesie rovno do vášho iPhonu prostredníctvom zábavných a originálnych videoklipov. Tie následne môžete zdieľať na sociálnych sieťach ako Instagram alebo TikTok. Celý tento jednoduchý softvér bol navhrnutý tak, aby sa dal ľahko používať a aby bol maximálne intuitívny. S ovládaním teda nebudete mať žiaden problém a zoznámite sa s ním veľmi rýchlo.

Pokiaľ vás to zaujalo, appku je možné dokonca stiahnuť úplne zadarmo. Treba ale rátať s tým, že k dispozícii budete mať len niektoré základné funkcie a za rozšírenie treba zaplatiť. Za plnú verziu vám odíde z karty 1,99$ mesačne alebo potom 14,99$ za celý rok. V základnom režime budete mať k dispozícii vintage tému, ktorú môžete používať pri videách. Appka samozrejme podporuje zadný fotoaparát a tiež Face Time kameru. Pokiaľ vás popis zaujal, môžete si ju stiahnuť kliknutím na tento odkaz.

Osviežte svoje Instagram Stories pomocou aplikácie RTRO.
Osviežte svoje Instagram Stories pomocou aplikácie RTRO.
Prečítajte si tiež  TikTok využíva svoju silu naozaj kreatívne. Používateľom bude rozvážať ich obľúbené jedlá z videí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.